Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szájbaélvezés milyen? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájbaélvezés milyen? Jó íze van?

Figyelt kérdés
Lenyelitek? Ha nem akkor meddig marad a szátokba? Mi van ha nagyon sok jön a srácnak? Kort is írjatok kérlek.

2020. ápr. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a kategóriát, de gondolta segítek lányként véleményt mindani.

Szóval az izet nincs mihez hasonlítani, egyszer ha ki probalod tudod hogy tetszik vagy nem(s persze amúgy személyenként ez el is terhet)

Én személy szerint le szoktam nyelni, főleg hogy tudom ez mennyire izgatja a parom. Ha sok jön hat akkor valami lemegy valamit kikposz, ez nem problema😊

20

2020. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam rá hogy kipróbálom, de csak fiatal sráccal tenném. A sajátom nem kóstoltam még. Máséval talán más lenne.
2020. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem. Főleg ha partner, aki adja, nem dohányzik. Ezen sok múlik.

Sok múlik azon, hogy épp mit evett, vagy ivott.

Más és más az íze. És tanúsíthatom, hogy a megfelelő időpontban elfogyasztott kellő mennyiségű ananászlé... hmmm... nagyon sokat dob az ízén, pozítív értelemben. :)

F/48/bi

2020. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat élvező sráccal én kipróbálnám.
2020. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában lenyelem, mert élvezem ahogy élvez a partnerem. Az ízével sincs bajom. Néha jobban ízlik, néha kevésbé, de soha nem rossz ízű. Olyan még nem volt, hogy túl sok jött. Esetleg váratlanul, vagy rossz irányba spriccelt. :)
2020. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre elég érdekes, kissé talán perverz. Le szoktam nyelni, bár nem túl sok partnerem volt eddig. Egy kiadós szopás után jutalom, ha nagyon élvez.
2020. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

*t


Az íze meg változatos. Meleg, sós, édeskés, tényleg attól is függ, mit evett-ivott.

2020. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!