Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Szeritetek kamu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Szeritetek kamu? Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Egy csaj keresett meg, aki domina. A partnere heteró sub pasi. Azt szeretné ha bizonyos dolgokat tennék vele. Szerintetek heteró tényleg aki egy ilyet bevállal a dominája parancsára? Vagy fake?
2020. ápr. 17. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb az ilyen, mint hinnéd. Olyan is akad, aki heteró, de a felesége tágítja... Semmivel nem jobbak nálunk, melegeknél :D
2020. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha para velem is lehet :P De csak ha 30 alatti és nem vmi kövér izé. Miket akar amúgy a nő hogy csinálj?
2020. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kamu. Vannak tényleg akik egy dominának bármit megtesznek. Csak ugye ezt a világot kevésbé ismerjük.
2020. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Cumcontroll, ráélvezés, alázás szóba, ilyesmiket. Fiúval már csináltam de nem így. Értitek gondolom. Nekem ezért fura :D
2020. ápr. 17. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordulhat ilyen. Elég határozott domina lehet ha nem megvárja míg simán mások jelentkeznek egy hirdetésre hanem ő maga keres meg "jelölteket" :)

Hetero v. sem a subja másodlagos, ott csak "feladatteljesítő" leszel, a subja a dominája és nem a te kedvedért fog megtenni dolgokat. Ha téged ez nem zavar, hanem szimpatikusak neked és izgat a szituáció akkor hajrá :)

2020. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez milyen jó már. Egy ilyenbe hogy lehet bekerülni? :P
2020. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten izgatna a dolog. Milyen lehet egy hetero pasira ráélvezni, élvezné-e a helyzetet. Csúnyán mondjuk nem beszélnék, az kicsit sem vonzana.
2020. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eljátszanek egy hetero sráccal (1 bizonyos sráccal)
2020. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges
2020. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!