Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te szexelnél egy olyan sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szexelnél egy olyan sráccal akinek nem látod az arcát mert maszkba vár?

Figyelt kérdés
Egy sráccal dumáltam, ami így szeretne szexet. Egyszerre tartom izgatónak és félelmetesnek. Érdekel más mit gondol. Tehát úgy várna, hogy a fején maszk van.

2020. ápr. 18. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha a teste, farka bejön simán. Főleg ha cím is van, hisz akkor azért nem para.
2020. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
9%

Jezusoooom mifele nok vagytok ti😂

Bar biztosan azert akar maszkaban szexelni mert olyan csunya😂

De sztem ez eleg gaz es morbid, foleg ha nemis ismered es akkor latnad eloszor.

Ennyi erovel ki is allhatsz es barmilyen idegennel dughatsz.:Dd

2020. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
14%

Vagyis bocsi latni nem latnad ha eltakarja a fejet😁 de sztem ez akkor is nagyon gaz.

23L

2020. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Én nem. Ha nem tetszik valakinek az arca, akkor nem szexelek vele. 24F
2020. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Meleg kérdés :)
2020. ápr. 18. 18:29
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Kérdés, hogy miért a max.
2020. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
23%
Maszk* hülye autocorrect
2020. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szexi a farka, stb akkor lehet ez izgalmas. A miért valóban kérdés, de szerintem 1x mindent érdemes kipróbálni ami érdekes vagy szokatlan és nem gusztustalan vagy gáz. Ebben nem látok kivetni valót. Én benne lennék.
2020. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy van benne izgalom. Picit talán attól félek, hogy mi van ha bántani akar, de jogos, hogy ha megadja a címét nem kell talán parázni.
2020. ápr. 18. 18:46
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de attól te még megteheted, ha izgat. A legrosszabb, ami történhet, hogy valamilyen bűncselekmény áldozata leszel, és nem tudsz elegendő információt szolgáltatni a rendőrségnek. Még ha bele is mennék ilyenbe, előtte elkérném a telefonszámát, beszélnék vele telefonon is. A címet is pontosan feljegyezném. És utána indulhatna a móka.
2020. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!