Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok közt több a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok közt több a kreatív tipus?

Figyelt kérdés
Ti pl kreatívak vagytok? Én pl most készülök Youtube projectbe majd és még csak 2 partnert találtam akik nyitottak lennének egy új dolgot csinálni és mindkettő meleg :D Én is :P
2020. ápr. 23. 16:48
 1/6 Croissant0101 ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy több a kreatív a melegek között, csak ha bekerül a TV-be, vagy az interneten videózik, influencerkedik, akkor egy melegre hamarabb felkapják az emberek a fejüket. Ki rossz szájíz miatt, mert nem bírja a melegeket, a melegek pedig azért, mert egy meleg csinálja.
2020. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is inkább csak jobban kitűnnek a melegség miatt.
2020. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha Youtube témában nézelődsz akkor ez jól jöhet:

[link]

2020. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nonamenickname ***** válasza:
96%
Most mindenki tudja remélem, hogy ez egy reklám volt a saját youtube karrieredre vonatkozóan.
2020. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

A szexuális orientáció másságának magánban semmi köze az ember jelleméhez, képességeihez, érdeklődéséhez, viselkedéséhez, kreativitásához...


A pszichológiai gender eltéréseknek (cisznemű-genderqueer-transznemű) viszont van. Akiben egyszerre megtalálható pl. a nőkre jellemző esztétikára, érzékenységre való igény, és a férfiakra jellemző nagyobb átlátási és megvalósítási képesség, azok között egyértelműen több a művészlélek, vagy legalábbis fura figura, aki ki fog tűnni, ha nem akar is.


Harmadik állításom pedig az, hogy jelenleg a gender eltéréssel rendelkezők ugyanúgy be vannak pottyantva a homoszexualitás halmazába, szóval ha úgy vesszük, igen.

2020. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig a színházakban, stb is sok a meleg. Szerintem igenis van ebbe vmi.
2020. ápr. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!