Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek bejön Lucas and Marcus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Lucas and Marcus a youtuberol? 😍

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejönnek, eltudnák velük képzelni akármit.

Nagyon tetszik a test alkatuk is, a legjobb.🤩😉

Ti nektek bejön valamelyikük? Mit tudnátok velük elképzelni? 😜😄


19/F



2020. ápr. 23. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Melegek?
2020. ápr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Muti linket
2020. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, Martinus. Ezt a kettőt nem ismerem, de utánuk nézek.

...

Jó, elfogadnám őket, ilyesmi fiúk jönnek szóba. De azért annyira nagyon hasra nem estem.

2020. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Annyira jó, hogy feltettél egy kérdést, majd baztál linket dobni, mintha mindenkinek ismernie kéne őket, ne lepődj meg több millió videó van a youtube-on.
2020. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rákersetem, igazi műanyag showbiznisz melegek, totálisan érdektelenek, ráadásul majd 28 évesnek néznek ki...
2020. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát direkt a csatorna címét irtam oda hogy Lucas and Marcus de itt a link is. :D


https://www.youtube.com/user/TwiNboTzVids

2020. ápr. 24. 23:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 5. válaszolóval értek egyet teljes mértékben.
2020. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nagyon nem. Mármint láttam régen pár videójukat, meg youtuben a storyaikat, és kb fél percenként elhangzik, hogy iratkozzunk fel, és likeoljuk. Meg amikor azt csinálták, hogy a haverjuk kocsiját összetörték, és vettek neki egy teslát, az is parasztság volt szerintem. Mármint lehet, hogy evy kocsinak eszmei értéke van a tulajdonosa számára, amit csak tönkretesznek és egy drágábbal pótólják. Kicsit olyan, mintha ezzel "megvennék" az embereket, mert a beleegyezésük nélkül döntenek olyan dolgokról, amikhez semmi közük sem lenne. És tudom, hogy ennek semmi köze a külsőjükhöz, de egyszerüen annyira unszimpatikussá váltak számomra. De külsőre sem tetszenek. Nem bírom a stílusukat ruhák terén, a hajuk sem tetszik és az alkatuk sem. Inkább a fiúsabb srácokért vagyok oda 16-22 között.
2020. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
00:08 vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy nemtudom, hogy melegek e, vagy sem, de nem változtatna a képen, ami kialakult a fejemben róluk.
2020. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem pont az alkatuk jön be nagyon, meg olyan cukik 😄😍
2020. aug. 2. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!