Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzívok inkább srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzívok inkább srácként vagy lányként viselkednek?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem h hetero vagyok, de (évek óta) egyre inkább izgat az, hogy belegondolok, hogy egy sráccal legyek (nőkre is feláll, de a srác gondolatára sokkal gyorsabban).

Eddig sajnos csak 1x ismerkedtem meg egy cuki fiúval, de csókon és simin kívül semmi nem volt. Kizárólag aktív lennék az aktusban, de mivel elég vékony vagyok (174 cm / 60 kg) nem tudom hogy a passzívok tudnak-e férfiként nézni egy ilyen adottságú aktívra. Amúgy elég sok mindenben benne lennék :D



2020. ápr. 26. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Vannak nőiesebb és férfiasabb passzívok egyaránt. Értem ezalatt a külsőt, de még a belső tulajdonságokat, érdeklődési kört (pl. érzelmesebb, háziasabb stb.) is.
2020. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfias vagyok, hiába passzív vagyok. Mondjuk nincs szakállam, és nem is vagyok annyira szőrös, de szerintem nem is ez tesz valakit férfiassá. Úgy értem, hogy férfias vagyok, hogy teljesen heterós a megjelenésem, a hangom, heterósak a megnyilvánulásaim, és a személyiségem is heterós. Szóval nem viselkedek lányosan, pedig full passzív vagyok. :) 25f
2020. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Férfias passzívra én sose gerjedtem
2020. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adamka810 ***** válasza:
89%
Én például lányos passzív vagyok, mind külsőre és belsőre. De ez is lehet, egyfajta férfiasság, mint ahogy minden kultúrában más
2020. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
100%
Nem a testének a méretei teszik a férfit.
2020. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férfias passzivok jönnek be
2020. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DTR42 ***** válasza:
100%
Srácként
2020. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. külsőre férfias vagyok, de lélekben full csajos passzív.

És engem nem zavarna, hogy a párom milyen alkat, ha tetszik és jól bánik a szerszámmal jöhet…🙂🙂😘

2021. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!