Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy védekeztek a kamusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy védekeztek a kamusok ellen?

Figyelt kérdés
Sajna az ismerkedés során sok ilyenbe lehet belefutni, de jó lenne megosztani ki hogyan szúrja ki, stb.
2020. ápr. 30. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy,hogy nem ismerkedek a netről. A fele hazudik,a másik fele azonnal szexet akar. Nekem egyik sem a stílusom,így hanyagolom.
2020. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon egyszerű, nem ismerkedek neten, így időt és lelki bajokat spórolok! 😁
2020. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rutin, megérzés... más nem nagyon segíti, elég kifinomult "technikáik" vannak a kamusoknak. Törekedj arra, hogy ha élőt szeretnél, akkor pár alap dolog megbeszélése után számcsere és telefonon folytatni - lehetőleg hely és idő megbeszélésével egy személyes találkozóhoz.
2020. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már én sem ismerkedek neten ezek miatt.(sajnos sehogyan sem) A legjobb védekezés, ha tiltod őket. Könnyű őket felismerni, a kommunikáció nem az erősségük.
2020. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Jaj mintha élőben nem hazudhatna bárki bármit. Ne legyetek már ilyenek. Az esélyt eldobni pár kamu miatt butaság.


Amit tehetsz, hogy figyelsz és ha ellentmondás van újra rákérdezel később hogy akkor mit mond. De nem mindegy miben kamuzik. Kis füllentés megesik hogy jobbnak lássanak valakit.

2020. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
# 5 Annyiszor jártam így, hogy beleuntam. Igen, így azok sem kapnak esélyt, akik normálisak, mert nem ismerkedek, de már nem is bánom. Egyénként kinek mi. Nekem kicsi hazugság sem fér bele. Előbb utóbb úgy is kiderül.
2020. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a legjobb szűrő, ha emailben folytatnád az ismerkedést,itt már lekopik a 70 %-a. Ha pedig telefonszámcsere, sms-váltás, na ez már ördögnek a tömjén.

Élőben pedig százból jó, ha egy - kettő találkozik.


Én már csak emailben írogatok,aki szimpatikus, majd hangouts beszélgetés, sms, telefonbeszélgetés és utána élő, nyilvános helyen való találkozás.

Képcsere nem érdekel, mert nem adom ki és nem kérem másét,a legjobb visszaélési lehetőség.

2020. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy nagy a csalódottság, de bármilyen platformon simán lehet hazudni. Például ha most leírom azt, hogy igen, tisztességes szándékkal nyitnék most feléd, pedig sem arcot, sem testet, sem lelket, semmit nem tudok hozzád kapcsolni, csak a monitoromat egy kérdéssel, vindikálnám a jogot, hogy azért komolyan vegyél. Talán az is megeshet, hogy karaktereken át többet látsz belőlem, mint élőben. Nehéz ez, és ha én még tudom is magamról, hogy őszinte vagyok, tőled nem várhatnom el. Szóval a megoldás az idő lesz, beszélgess, és előbb utóbb karakterekből, később tartalomból is formálódik egy személyiség. Persze ez sem jelent semmit, de ha valaki monitor mögül ismerkedik, ezt a felelősséget vállalni kell.
2020. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanos helyen talalkozni ahol amugyis dolgom lenne

Ha nem kamus, jol jar es "lecsalolom"

2020. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberismeret, és némi pszihológia.
2021. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!