Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Az igaz hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Az igaz hogy sok anális szex után végbélrákot vagy komoly végbélproblémákat lehet kapni?

Figyelt kérdés
Kezdő passzív vagyok, és ezeket egy ismerősöm mondta

2020. máj. 2. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de mindenféleképpen undorító, megalázó és nem egészséges ha bármit is a végbeledbe dugnak.
2020. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. 25f, passzív
2020. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha használtok óvszert, síkosítót és az eszeteket akkor nem lesz semmi bajod.
2020. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

A végbélrák nagyon nagy túlzás, kizártnak tartom, komoly végbélprobléma, ami nem rák az viszont előfordulhat.

A gyakori de leginkább a durva és nem óvatos anális szextől előfordulhat széklettartási probléma.

Mint mindent, ezt is ésszel kell csinálni, és akkor remélhetőleg nem lesz baj.

2020. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 -remete- ***** válasza:
100%
nem lehet. higiénikusan ésszel kell ezt is művelni. Minden szexre igaz, hogy oda kell figyelni a higiéniára.
2020. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaz,ez is bent van a pakliban.Jobb lenne jobban tájékozódni erről orvosi irásokban.
2020. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta nagyon sokat análozok. Sosem volt még semmilyen végbél problémám. Szerintem ami veszélyes lehet az ha valaki nagy tárgyakat erőltet magába. Vannak akiknek ez a fetishe, sőt olyat is ismertem aki hetero, de minden vágya hogy óriási tárgyakat dugjon fel magának. Ilyen esetben nagyobb a sérülésveszély. És persze az orvosok gyakran riogatnak, de nyilván csak az extrém esetekkel találkoznak, és a páciens ott sem nagyon vallja be mit művel magával pontosan. Szerintem a passzív melegek 99%-ának sosem lesz emiatt baja. És az orvosoknak sincs semmilyen statisztikája arról hogy ki a meleg és ki nem. Az én háziorvosom nem tudja hogy meleg vagyok pedig 15 éve járok hozzá.
2020. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!