Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác aki aki nekem tetszik csak nem tudom, hogy ő neki bejövök-e. Másfél éve ismerem már őt, osztálytársak vagyunk. Mondhatni elég lányos bár őszintén néha elég fura. Azért vagyok bizonytalan mert nem volt nagyon egyértelmű jele annak hogy táplál irántam azonos érzést. Vagyis éreztem néha de elbizonytalanodtam. Buszon néha a fejét rám hajtja ami valjuk be elég fura egy 15 éves sráctól, de nem csak nálam szokta. A két lábával közre zárja az én lábaimat, néha-néha "pattogtatja" a lábaimat (tudom elég fura kifejezés :'D). Volt már olyan, hogy játék közbe elég fura dolgokat mondott pl: baby, szivem stb. Nem rég pedig egyik játékkal amivel játszottunk (Leauge of Legends), mentünk 2 karakterrel akiket úgymond shippelnek mert melegek de nincsen hivatalosan megerősítve és azzal viccelődik hogy gay power meg ilyenek :'D. Tudnátok segíteni? Minden értelmes választ köszönök szépen. :)

2020. máj. 4. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz megállapítani így leírás alapján. Igazából neked kéne ráérezned arra, hogy csak poénkodik-e vagy sem. Ez viszont persze azért nehéz mert ilyenkor az ember mindenbe mindent bele akar látni:D
2020. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2020. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ennyiből megmondani. Mivel írtad, hogy másokkal is ilyen közvetlen, így nem mondanám biztosra,hogy igen. Nincs közös ismerős aki fel tudná ezt hozni és megkérdezni tőle, hogyha te nem akarod szemtől szemben?
2020. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Igazából tényleg közvetlen mindenkivel. Néha a fejét a kezemre rakja, ha nézünk valakit hogy játszik és elöttem ál akkor a fejét a fejemnek tolja. Ezeket nem nagyon láttam, hogy mással is csinálná.
2020. máj. 4. 20:44
 5/12 A kérdező kommentje:
és hát nincs sajnos aki megkérdezné :/
2020. máj. 4. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én hetero vagyok, ráadásul csaj, de egy hetero pasi a haverjával nem így viselkedik szerintem... még akkor se, ha "közvetlen típus".

Nonverbális flörttel nem lehetne próbalkozni? (Olvass utána, milyen jeleket ad egy pasi szavak nélkül, ha tetszik neki valaki. Gondolom, ez akkor is ugyanúgy megy, ha nem csaj, hanem fiú jön be neki.)

De szerintem szinte biztos, hogy bejössz neki, illetve sokkal jobban kedvel, mint egy sima osztálytársat.

2020. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg amikor csak ketten vagytok, hogy "figyelj, nem bántásból vagy bszogatni akarlak, de te nem vagy esetleg meleg, vagy van meleg hajlamod?" Mellé még hozzátennéd, hogy "nekem elmondhatod, tudod hogy nem mondanám el senkinek" És ha annyira közvetlen mint ahogy leírtad, akkor szerintem normális választ fog adni.
2020. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem moond el neki, hogy te a fiukat (is?) szereted, ha tenyleg ennyire jo a kapcsolatotok, akkor ettol nem fog megromlani, foleg, ha ilyenekkel viccelodik. Es ha te elmondod, akkor lehet, hogy o is elmondja. Esetleg ha nem, akkor meg kerdezheted ot, hogy nala mi a helyzet a lanyok teren.
2020. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

OMG ROHADTUL CUKIK VAGYTOKKKKKK!!!!

Sztem 1000000% hogy bejossz neki

En az ilyen lab "pattogtatos" cuccot csak olyan embikkel csinalom akiket szeretek, meg ha hetero lenne nem hajtana rad a fejet sztem (hetero sracokkal nincs tapasztalatom, mert egy elegge homofob varosban elek) vagy ha megis akk kitorne belole az osztonos NOHOMO kialtas🤦

17/f

2020. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi? :'D
2020. máj. 6. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!