Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fétiseitek vannak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétiseitek vannak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, illetve privátban is jöhetnek. 18/f

2020. máj. 10. 21:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Enyhe láb és soft bdsm.
2020. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
87%

Érdekel az SM, dom, aktív vagyok, és a fényképezős kis roleplayes dolgok is izgatnak :D

21/F

2020. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Felfujhatogyerek ***** válasza:
94%
34F, Tobb fajta fétissel vagyok megáldva. Oda vagyok a fényes feszes ruhákért, leginkább a feszes Speedo furdoruhákért. AZok nagyon jól tudnak feszulni a testen. Aztán jon ugye a latex ruha, de azok kozul is csak a szolíd egyszeru ruhák(catsuit) semmi csicsoma semmi extra . Aztán jonnek a bazi nagy latex lufik, nagyon nagyra gondolok amin lazán fekudhet akár egy 90 kilós ember is. ( [link] így gyorsan ennyi.
2020. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
95%
nekem a vádli lábszár comb izgató
2020. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Szőrtelen és BDSM , ezek annak számítanak szerintem

27 f

2020. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%
# 10 Ez szimpatikus és de, ez is lehet egy fétis. Nekem sincsenek "különleges" fétiseim, csak egy határozott szép törődő aktív.
2020. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%

#16 Köszönöm! Én már nem próbálkozom, mert az nem nekem való. Eljutottam oda, hogy ez valóban már csak fétis marad számomra és bizony sajnos a majdnem másik fél számára is. Köszönhetően a sok kamus és töketlen "embereknek".

Bocsánat, de sem hülyíteni nem szeretek senkit sem, és csalóka ábrándokat sem ébreszteni. Ám sok sikert, hátha van még aki bátor és vállalkozik is rá, hogy ne csak álom maradjon Számodra! 😊

2020. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
Vékony, bugyis fiúk.
2020. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%

frotting, docking, lightos ws


f33

2020. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
# 17 Köszi, aranyos vagy. De szerintem kezdeményezz, jó ne feltétlen itt, de társkeresőn vagy nem tudom hol. Én szerencsés vagyok, mert nem feltétlen vágyok kapcsolatra, de szomorú, hogy ilyenek miatt feladod, mint sokan mások, akik tényleg vágynak rá. Kb egy hónapja regisztráltam és tudod mennyi emberrel tartom a kapcsolatot? 1-el. Rá is én írtam rá. Az összes többi kamus volt. Sajnos mindenhol vannak, de el kell ezt fogadni. Szerintem ők jobban szenvednek, mint akik miattuk nem mer ismerkedni, vagy lemondott róla. Valami oka van, hogy kényszerük van a hazudgálásra és az átvágásra.
2020. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!