Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy férfias passzív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfias passzív?

Figyelt kérdés

Van ilyen egyáltalán?

És milyen egy férfiatlan passzív?

A férfiatlan passzív az nőies?

Aktus közben miben tud megnyilvánulni egy passzív férfias egyénisége?



2020. máj. 13. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem annyira nem nehéz elképzelni. én nem akarom definiálni hogy mit jelent az hogy valaki férfias, szerintem pontos definíció nincs is, meg valószínűleg mindenkinek más róla az elképzelése. tehát képzelj egy férfias férfit. amikor odakerül a sor megkér hogy dugd meg.

ennyi.

a szexuális preferencia nem feltétlenül befolyásolja az illető maszkulinitását. én ezt inkább úgy képzelem el mint két külön spektrumot, amik között lehet nyilván összefüggés, de az sem lehetetlen hogy tök külön mozognak. pl van olyan drag queen aki egyébként aktív, ami szerintem eléggé szemléletes példája hogy a két dolog nem feltétlenül függ össze

2020. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem én ilyen vagyok.

Heteró, de sokat fantáziálok róla, milyen lenne a másik oldalon.

A farkamon kívül férfias vagyok, az meg ugye picike, dugni nem igen lehet vele élvezetesen, innen is jöhetett a gondolat.

A fenekem szőrtelen, a farkam meg inkább nőies, mint férfias...

2020. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!