Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha még sosem szoptam le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sosem szoptam le senkit, akkor nagy valószínűséggel bénázni fogok az elsőnél?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom már rá, de izgulok is nagyon miatta... :( Szeretném majd jól csinálni...

2020. máj. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, ügyes leszel :)
2020. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nem hiszem hogy bènázni fogsz🤣Majd ráèrzel🤤🤣
2020. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a partnerre és ne fogazz, majd belejössz.
2020. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lil_Peep_Fan ***** válasza:
96%

Szerintem menni fog.🤤

Csak olyan embert sz*pj le akit igazán szeretsz!😅Tapasztalatból mondom ott nem lehet hibázni a szexben ha tényleg szereted a palit.😃

2020. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi csak azt tudom mondani hogy tapasztalat teszi a mestert. Nem kell rá stresszelni.
2020. máj. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy bénázni fogsz ha vágysz a pasidra és a farkára, illetve ha jól kommunikáltok, hogy kinek mi jó. Nyugi, jó lesz! ;)
2020. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!