Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek a félelem ellen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a félelem ellen? Izgat sráccal de félek!

Figyelt kérdés
Nagyon izgat a dolog milyen lehet sráccal a szex, de még nem léptem. Kicsit ugyanis félek, hogy béna leszek vagy ilyesmi. Plusz ha elélvezek már nem izgat a dolog. Sőt kifejezetten taszít. Szóval ez azért élőben lehet gáz lenne. Mi lehet a megoldás?
2020. máj. 17. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Én is így voltam. Találkoztam már hozzád hasonló sráccal. Kitaláltunk pár "szabályt" ami segített. Ha gondolod szívesen megpróbálom veled.
2020. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te élvezel el később. Bár szerintem ez változni fog nálad még, később nem lesz ilyen gondod valószínűleg.

Arra viszont nem tudok tanácsot adni, hogy lehetnél bátrabb, mert én is ilyen felénk típus vagyok.

2020. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először én is féltem.

Aztán találkoztam egy kedves, fiatal passzív sráccal, aki teljesen gátlástalan volt.

Már a "randihelyre" menet a kocsiban jól leszopott.

Aztán ahogy vízszintesbe kerültünk, még vadabbul élte ki magát.

Utána hazavittem, és egy hétig nem kerestem. Ugyanebben a dilemmában voltam, mint te.

Aztán kicsit tolakodva felhívott. Örömmel mondtam igent a folytatásra. Úgy, hogy kamuzni kellett valami elfoglaltságot az asszonynak...

F/48/bi

2020. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy határozott pasit keress. Az ő magabiztossága majd meg fog nyugtatni. Illetve egy normális partner alapból ezt teszi, de azért magadnak is erőt kell merítened.
2020. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!