Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg gamerek! Ti ha tehetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg gamerek! Ti ha tehetitek inkább férfi vagy nő karakterrel toljátok?

Figyelt kérdés

Van valami, szerintem sztereotipikus felfogás, hogy a melegek a játékban nővel tolják. De én mindig férfit választok magamnak, mert a játékban általában jól néznek ki és jó őket nézni. Ti hogyan vagytok vele?


Illetve bónusznak: volt már videojáték karakter aki tetszett nektek?


Én Batman: Arkham asylum játszása alatt voltam pont a hormonok ébredésének korában (kb. 13-14 évesen) és egész játék alatt állt Batmanre, mint a cövek, annyira kidolgozott volt a játékban a teste. :D



2020. máj. 22. 15:24
A kérdező szavazást indított:
férfi
nem számít
egyforma arányban
inkább férfi
inkább nő
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem szoktam női karakterrel tolni.

Ami nagyon szokott zavarni az a nagy mellű nők a játékokban. Minek?

(jó, persze tudom miért, de akkor is...)

2020. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
2- es akár csak engem, bár én nem vagyok meleg.
2020. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
volt már aki tetszett, ja
2020. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Én valamiért 90%-ban nőivel. Ezekben a karakter alkotós játékokban is mindig nőivel, dragon age, the elder schrolls, annyira jó modok voltak, ha már nagy mell, én mindig nagy mellű hősnőkkel szerettem lenni fogalmam nincs miért.:D Még a régi mortal kombatban, amikor voltam vagy 6 éves mindig Tanya-val mentem vagy Sonya-val.:D
2020. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ferfi

RDR2-t egy 20 eves neger fiu karakterrel tolom

2020. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
92%
Én pl GTA SAMP RP szervereken is mindig női karakterrel játszottam, nem tudom miért, egyszerűen jobban élveztem úgy. Azzal már nem játszom, viszont Lolban egyáltalán nem érdekel a nem, ott inkább a karakter képességeiért játszom. Úgyhogy nálam ez abszolut játékfüggő.
2020. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
engem sosem èrdekelt, jàtèk az jàtèk, nem èrdekek milyen nemű a karakter(lol ès valorant)
2020. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!