Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, úgy látjátok, hogy a melegek között a roma srácok nem kapnak helyet?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a meleg roma srácok nem regelnek a meleg oldalakra. Én még egyet se láttam pl rómeón pedig izgatnak és tuti hogy vannak.

2020. máj. 23. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt mostanság pár kérdés erről.

Nekem volt pár roma srác de mindegyikben csalódtam.

Van akinek első voltam. Aztán mikor ráírtam 1 évre rá hogy mizu miért tűnt el(mert megláttam hogy új facebookja van és ezért nem reagálhatott a régin) akkor letiltott. Holott előtte még a titkait is nekem mesélte. Szóval csalódás.


Aztán egy másik kiderült, hogy 4-5 fiút szédített egyszerre. Mindenkinek előadta, hogy csak ő van. 16 évesen.


Aztán volt aki hívogatott pénzért és mikor nemet mondtam zsarolni akart. Csak nem volt szerencséje mert nem érdekelt.


Sorolhatnám. 1 jó volt, aki nagyon jól szopott. Azonban sajna nem akart ismétlést.


Na és a csúcs egy olyan srác aki folyton kihasznál másokat. Megsajnáltatja magát. Van olyan ismerősöm aki hitt neki és 100.000 Ft tartozik neki. Segíteni akart csak de a kissrác csak szórakozott. Velem is akart csak én hamar átláttam rajta és nem jött össze neki.


Olyan igazán szexi cigó sráccal nem volt dolgom, mint amiket néha látni.

2020. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. Szerintem egymás között ismerkednek, de írd be magad Nyíregyházára, Miskolcra, stb. Hátha.
2020. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én roma vahyok,fent vagyok a rómeón, de koromban miatt senkinek sem kellek 😀
2020. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
hát nem tudnak viselkedni azért nincs helyük sehol se. meg az a nyelvezet amit használnak olyan taszító
2020. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-es ne általánosíts hallottak alapján..

Én is roma vagyok mégsem vagyok olyan mint ami most te leírtál..


A kérdésre válaszolva..

Mivel nagyon ellenzik és undorítónak tartják azt ha valaki meleg vagy bi ezért nem nagyon vállalják fel ezt az egész dolgot és inkább általában bele kényszerülnek egy hetero kapcsoltba..

2020. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

#4

Egyetértek mert ez nem általánosítás hanem tény.


#5

Amit te általánosításnak gondolsz az már egy olyan tényező ami titeket normális kultúrát romákat megbélyegez az alpári suttyó cigány társaitok miatt. Én is ismerek normális dolgos félvér romát akiből bizony előkacsint az alpári cigányság.

2020. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
#6 Igen ez általánosítás, lehet h az embert kellene megismerni, nem pedig az alapján megítélni hogy milyen a bőre vagy hogy beszél jól írja a #4es. Én is írhatnám h a magyarok ilyenek meg olyanok de nem írom mert ahány magyar annyi féle... és attól h egy roma olyan helyen nőtt fel ahol azt a "nyelvezetet" tanulta el attól még lehet normális. A nyelve vagy a bőrszíne alapján leírni egy embert elég gáz persze ezt hiába mondom neked. De fogadjunk úgy rasszistáskodsz h igazából egy roma embert se ismersz úgy igazán belülről csak annyit látsz h "alpári cigány" de hogy milyen ember az nem érdekel.
2020. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
78%
Vagyis a #5 írja jól nem a #4
2020. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Kedves strelok

Képzeld jó pár romát ismerek :)

2020. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont olyan gáz a romaság miatt elítélni mint vkit a melegség miatt. Ettől més sajna megesik.
2020. máj. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!