Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ritka ilyen srácot találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka ilyen srácot találni?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy 188cm 130kg macis testalkatú cuki fiatalos arcú srác vagyok Van olyan srác(ok) aki(k) szereti(k) az ilyen fajta fiúkat? Ritka az olyan? Rövid hajú, szőrös mellkasú meg a hasam is az kicsit. Orálban volt részesem, de sexben még nem,szűz vagyok 26f. Próbálkoztam már dildoval is. :)


Tudom lehet változtatni a külsőn, de tudnék örülni ha van.. Volt olyan fantáziám is, hogy én +2 vagy 3 felállás gruppen van, erre végképp kicsi az esély..



2020. máj. 24. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hozzád hasonló testalkatúaknál biztos sokan szeretik az ilyen srácokat, viszont az izmos/vékony srácoknál nem igazán leszel főnyeremény,max az idősebb korosztályokban.
2020. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én 73 kg vagyok, nem tudom neked milyenek jönnek be, majdnem kétszer akkora vagy. Nekem tetszenek a teltebbek, de szerintem a magasságodhoz még mínusz 20 kg jó lenne. Mondanék véleményt felső test alapján.
2020. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam véletlenül, hogy Budapest és passzív.
2020. máj. 24. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
A melegmacik. Hu-n és a grommr. Com - on keresgélj. Sokan kedvelik a macikat, sovány, normál, izmos, macis srácok is.
2020. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak megserteni, de 188hoz a 130 kilo mar nem macis kategoria. Nem csak a kinezet miatt, hanem a sajat egeszseges erdekeben inkabb fogynod kellene. En 180 vagyok, 93-95 kilo voltam, mar 10 kilo lement, de meg mindig nem erzem jol magam a boromben. De gondolj bele, ha masok mar igy is fiatalos, cukinak tartanak, akkor mi lenne az uj kulsoddel? Azt valaszthatnal akit akarnal. Legyen elotted egy kituzott cel, es akkor sikerulni fog.
2020. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!