Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex közben azon fantáziálok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben azon fantáziálok, hogy a pasim egy másik srácot d***meg/ sz**le. Normális h arra vágyom h a tudtommal mással szexeljen? Sajnos nem tudom h álljak elő az ötlettel , félek h félreérti. 26 F

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez nem normális állapot.
2020. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem normális. Éljen a monogámia!

Hogy lehet hogy nem vagy féltékeny arra személyre aki leszopja a szerelmed és orgazmust okoz neki, amikor azt neked kellene megtenned?

2020. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 meg is teszem , de mindig elképzelem h milyen lenne ha + még vk őt kényeztetné , vagy mindkettőnket megd***
2020. máj. 25. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Passzív páromnak ugyan ez volt az álma, hogy nézze hogy du*ok mást.

Először furán néztem rá mikor elmondta azt hittem viccel és ez valami hűség teszt, de mikor rájöttem hogy ez tényleg komoj vágya kicsit rágodtam rajta és belementem.

2020. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Tudnád hány heterónak is bejön a cuckold... nem olyan ritka fantázia ez. Ezt vele kell megbeszélned, neked kell tudnod, mennyire nyitott az ilyesmire. Ha benne van, feldobhatjátok vele a szexuális életeteket, ha nem, akkor viszont hagyd, ne erőltesd.
2020. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

"Hogy lehet hogy nem vagy féltékeny arra személyre aki leszopja a szerelmed és orgazmust okoz neki"

Mert tudom, hogy ez csak egy pillanatnyi élvezet, jól érzi magát és ennyi. Amíg engem szeret, bárki is öleli át senki nem fogja azt az érzést adni amit én, kivéve ha az a kapcsolat már amúgy is halott.

A monogámia a legtöbb meleg számára erőltetett, ami az esetek 80%. félrelépéshez vezet, ami sokkal rosszabb mintha előttem történne.

Nem leszek ezzel népszerű, de az ember alapvetően nem monogám, csak társadalmilag alkotjuk. Lehet, hogy egy új kapcsolatban egy ideig csak egymásra gondol két személy, de pár hónap után, amint csökkenni kezd a rózsaszín köd mindketten megnéznek, és fantáziálnak másokon.

2020. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi #6 ! Magam is így gondolom. Mi viszonylag rég óta együtt vagyunk. Szerintem kikéne próbáljuk csak enm tudom mit fog reagálni rá, nem akarom h ilyen bizalmi válságba kerüljek emiatt, vagy mi va ha elutasítja ...
2020. máj. 25. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs gond, de csak akkor, ha ez mindkettőtöknek belefér a kapcsolatba.

Te ismered a párod, te tudod, neki mi fél bele, van aki belemegy nyitott dolgokba, és vannak akik nem.

De ha mindkettőtöknek jó, akkor csináljátok.

2020. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy még egy passzívat vonnál be. Nálam nem férne bele, de ha nektek ez jó, akkor normális.
2020. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is van/volt. Egyszerűen felizgat a pasid és szeretnéd kívülállóként látni😉. Nálunk a megoldás egy 3as volt 😄. Oké neked is van egy kis dolgod de így egyszerűbb ezt a kérdést megoldani 😄
2020. máj. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!