Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív férfiak, nektek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív férfiak, nektek tetszik ha egy passzívnak nagyon kicsi a farka?

Figyelt kérdés

Én szeretem, hogy ennyire kicsi, állva nem éri el a 8 centit. Ha pucsítva fotózom magam akkor el is takarja a zacsim :) A popsimra vagyok a legbüszkébb, teljesen szőrtelen, gömbölyű és telhetetlen :)

A kérdésem az, hogy imponálhat az aktívnak ha a partnerének sokkal kisebb? Érezheti magát jobban dominánsabbnak, férfiasabbnak?

25/f



2020. máj. 27. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszik, ha egy passzív srácnak kicsi, de inkább csak azért, mert jól néz ki, meg illik hozzá általában. Azt viszont nem érzem feltétlenül, hogy ettől most automatikusan többnek vagy dominánsabbnak számítanék nála.
2020. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon izgat a passzívnak ez a része. Inkább a feneke, ha csupasz és kicsi. Na, az igen, nagyon.
2020. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem :)
2020. máj. 27. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az azt jelentené hogy az aktívnak kisebbségi komplexusa van. Amit veled nem kell megéljen.

Aktív vagyok a popsid jobban érdekel :)

2020. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Imádom ha nagyon kicsi :) De csak ha játszani is lehet vele.:) Izgató a kis farok.
2020. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha a passzivnak is van jó farka. Jó megfogni dugás közben.... Persze ez nem jelenti azt hogy egy jól kinéző kisfarkú passzivat nem dugnék meg.
2020. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
hát ez úgy van h minél fiatalabb vk mondjuke gy 17 évesnek nagyon tetszik ha nincs angy farka , de azért ne kisújjnyi legyen akkor se, és így fokozatosan pl egy 30-asnak már nem jön be h kicsi ennél feljebbről nem is beszélve...
2020. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én uni vagyok, de legtöbbször passziv. Nekem 13/3 farkam van és eddig minden partnerem imádta, lefelé hajló, tehát mélytorokhoz is a legideálisabb. Egyszer egy idõsebb fószer megkért, hogy dugjam meg vele,mert nagyon bejött neki... pedig úgy egyeztünk meg, hogy én leszek a passzív. A pasik furák. 28/f
2020. máj. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is kedves ha egy passzívnak kicsi farka van. Ugyanúgy lehet vele játszadozni mint egy nagyobbal és ugye a passzívnál a méret nem fontos. Ilyen kis fütyi amúgy is ritkaság ezért érdekes.
2020. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. És nem szeretem a fúl passzívokat.
2020. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!