Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak mekkor volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak mekkor volt a legnagyobb farok ami bennetek volt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Még nem volt bennem

17f

2020. máj. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
23. Soha többet.
2020. máj. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően aktív vagyok, de van egy-két srác, akire ha csak ránéztem, azt mondtam magamban, hogy fú de megdughatna. :-) Aztán pár éve volt egy srác, akivel nagyon szerettük egymást, eleinte csak szoptuk egymást, később én dugtam őt, végül úgy éreztem, hogy vele teszem meg, ő lesz az, akinek én először meg fogom engedni, hogy berakja. Egy probléma volt, nem a farkának a hosszával volt a baj, mert az húsz centinél is hosszabb volt (bocs, nem volt nálam mérőszalag :-D ), és tövig belém tudta nyomni, hanem a vastagságával, mert majd' szétrepedtem attól, ahogy belém nyomta a kőkemény vastag farkát. Lehet, hogy még több síkosító kellett volna, lehet, hogy neki kellett volna finomabban belém nyomni, de amikor befelé tolta, nagyon fájt. Az viszont csodálatos volt, amikor kicsit bennem hagyta, tövig benyomva, és a fenekemen éreztem a tűzforró ágyékát... húúúuuhhhhh... :-D a mennyekben éreztem magam. Aztán miután elélvezett, kókadni kezdett a kőkemény vastag farka kb. az én méretemre, megint isteni volt magamban érezni (azt, akit egyébként szeretek. ;-) ) (én most 42/bi, ő akkor 19/bi). Ő volt eddig az egyetlen.
2020. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

bennem mű farok az 24/5

igazi az kb 19/5

2020. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15-16cm hosszú volt, vastagságra átlagos. De kipróbálnék egy nagyobbat is, ha gondolod írj. 20/p
2020. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Olyan 17cm, de jó is volt. Hasonló mérettel írhatnak Miskolcról aktívak. 😊
2020. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!