Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj, ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy kapcsolatban mindketten passzívak vagyunk (talán)?

Figyelt kérdés
A barátommal eljutottunk a szexualitás témájához. Egyikünk sem tudja még pontosan, hogy melyik oldalon vagyunk inkább, mert nincs még aktív nemi életünk. Ha egyszer kiderül, hogy mindketten jobban érezzük magunkat passzívként, az mennyire árthat a kapcsolatnak?

2020. máj. 29. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jól érzitek magatokat egymással nem gond
2020. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Ha szeretitek egymást, jó lesz!

Lehet tolni felváltva is. Megoldjátok! ;)

2020. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ki fog alakulni.
2020. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Erre már volt egy kérdés, ahol kifejtették, hogy nem lesz hosszú életű a dolog.
2020. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"Erre már volt egy kérdés, ahol kifejtették, hogy nem lesz hosszú életű a dolog."

Igen, elmondták a fullaktívok meg a full passzívok, hogy ők nem akarnak ezen változtatni. A kérdező meg még maga sem tudja, hogy mit szeretne szexuálisan. Csak annyit tudunk, hogy van egy párkapcsoalta amiben nem a szex lesz a domináns hisz anélkül is együtt vannak. Ez pont az a helyzet ahol a partnerek szépen össze szoktak csiszolódni, ha mindketten nyitottak. És úgy tűnik ők azok. Én nem temetném a kapcsolatot.

2020. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Ez minden kapcsolatban így van, amíg el nem kezdenek szexelni. Utána ugyanolyan alapja lesz a párkapcsolatnak mint minden más. És hogyha a két ember ugyanazt akarja, akkor az egy ideig működik, de utána már kezd kihűlni a dolog, nyitott lesz a kapcsolat, ami valójában már azt jelzi, hogy nem egymást keresik.
2020. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem értek egyet. Én passzívnak gondoltam magam. A mostani kapcsolatomban aktív vagyok és hűséges mert az együttlét attól jó, hogy a párommal élem meg. Ismerek több más olyan embert is aki a partnerével meg tudja élni a szexet úgy, hogy nem ragaszkodik szerepekhez annak ellenére, hogy korábban azt gondolta, hogy egyik vagy másik csoportba tartozik. Szerintem ez nem ezen múlik. Persze elfogadom, hogy van aki nem hajlandó változtatni a szerepén de a kérdező leírása pont nem erről árulkodik. Ez rajtuk múlik nem azon, hogy mi elképzeljük, hogy hogyan fognak nyitott kapcsolatot kialakítani majd hogy fognak szakítani.
2020. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyet kell értenem a 6-ossal. Tegyük fel, hogy kipróbálják mind a ketten mind a két oldalt. Mondjuk a passzív tetszik meg nekik, de a kérdező beadja a derekát és aktív lesz, mert szerelmes a párjába és megteszi ezt. Ez által hosszútávon ő nem éli ki magát szexuálisan, ami egy idő után zavarni fogja és valóban ekkor válik mostanában nyitottá a párkapcsolat, illetve vonnak be harmadik felet, vagy csalják meg a párjukat. Akik társkeresőn fent vannak, azok rengeteg nyitott kapcsolatban élő párba futhatnak bele, akik fél év után már nincsenek együtt, pontosan ez miatt. Szóval én annak adok igazat, aki azt mondja, hogy két azonos szerepben élő ember nem fog hosszú távon egészséges működő párkapcsolatot fenntartani.
2020. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Croissant0101 ***** válasza:
38%
Én is amellett teszem le a voksom, hogy nem működne, mivel a szex az alapja egy párkapcsolatnak, ahogy ezt írták is.
2020. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Csak az alapokat kellene végiggondolni.



Aktív - passzívval van együtt. Uni - aktív, passzív partner egyaránt megfelelő neki.



Szóval ezek után szerintem a kérdés, miszerint két azonos térfélen lévő ember kapcsolata miért nem működne.

2020. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!