Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan magyar ismert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magyar ismert személy akit ismertek, hogy meleg, de nyíltan?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre szerintem is mindenki magánügye az egész.

Mondjuk azt is gondolom, hogy ha már ismert, akkor használhatná a befolyását edukatív célokra is, hogy kishazánk kicsit toleránsabb legyen, de nem tartom elvárhatónak, hogy a szexualitását terítékre tegye emiatt.


2020. jún. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ettől nem lesz toleránsabb az ország
2020. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A Coca-Cola is népszerű, mégis látod hogy mi volt a reakció a plakátokra...
2020. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 asyoulikeit ***** válasza:
100%
Lakatos Márk pl.
2020. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint akit személyesen ismerek? Azt nem kötöm az orrodra, de akik nyíltan vállalják, azok itt vannak:

[link]

2020. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Kismillió van aki nyíltan coming outolt, meg egy csomó "híresség" aki a környezte előtt nem titkolja, de a publikum orrára nem köti mert magánügynek tekinti.
2020. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Elég sok nyíltan meleg hírességünk van, színészek, énekesek, politikusok, írók, modellek stb. A helyzet ettől nem fog javulni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy itt inkább különbséget kell tenni a b*zi és a meleg között. Nekem az egyik exem elég nőies volt. Elég kevesen fogadták el, de amikor bemutatott a barátainak (vagyis inkább a barátnőinek, mert lányok voltak), azoknak a párja őt nem fogadták el, engem viszont igen. Sokan a hajtűdobálós, effektálós stb melegekből indulnak ki, és amíg nem tapasztalják meg, hogy nem mindenki olyan, addig a helyzet nem is fog változni. Valahol egyébként megértem ezeket az embereket, mert nekem sem jönnek be a nőiesek. Attól hogy valaki meleg, még nem kell szinte nőként viselkedni, mert nem szűnt meg pasi lenni.

Sőt, van egy kollégám, aki eddig nem igazán fogadta el a melegséget, teljesen idegen volt számára, most meg már ott tartunk, hogy még ő kérdez, mert érdekli 1-2 dolog és simán lehet vele beszélgetni és poénkodni akár erről is. Szóval szerintem egy normális életet élő, emberi értékekkel rendelkező átlag ember (nem híres személy) több embert tud meggyőzni arról, hogy a melegek is emberek, mint egy híresség, aki ezt elmondja egy videóban hogy ez van, fogadja el mindenki. Ezzel semmire sem fog menni, csak egy nyílt céltábla lesz, és a homofóbok ugyanúgy azok maradnak.

2020. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!