Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Használtok poppers-t? Belőlete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtok poppers-t? Belőletek milyen hatást vált ki?

Figyelt kérdés
Már régóta kiszeretném próbálni a poppers-t. Nektek mik a tapasztalataitok? Melyik poppers-t tartjátok a leghatásosabbnak? Mit gondoltok káros a poppers az egészségre?

2020. jún. 7. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Használok.
Nem használok.
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok oda érte.

Szerintem ha jó a partner, meg van az összhang, a kémia, akkor semmi szükség rá. Elég gáznak tartom, ha plusz szerekkel kell feldobni az együttlétet, hogy jó legyen.

2020. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alkalminál szoktam használni, de ott se mindenütt. Valóban segít ellazulni és egy teljesen új élményt ad, de valóban igazán jó partnernél nincs rá szükség.
2020. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3x próbáltam. SEMMIT nem adott. Bizsergés volt csak de semmmi plusz.
2020. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szükségem.
2020. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nektek mik a tapasztalataitok?

A dildó enélkül is bemegy könnyen, de így egy kellemesebb. A nagyobb is könnyebben bemegy vele. Fokozza az izgalmat.


Melyik poppers-t tartjátok a leghatásosabbnak?

Eddig talán az "Orgasmus"-t és a "Radical Rush"-t. A "Rush" gyorsabban hat, de rövidebb ideig. A "Rush Ultra Strong" lassabban hat, de kicsit jobban megdobogtatja a szivet.


Mit gondoltok káros a poppers az egészségre?

Sehol nem olvastam, hogy maradandó hatása lenne, de alkohollal nem érdemes nagyban keverni, és nem szabad túlszívni. Nekem az egynapi 8*5 szippantás nem okozott még semmit (de nem is teszem mindennap, csak ha dildózok: 3-4 hetente) 7-8 * 4 cl Bailey-s és 5-6-szor 2 szippantás poppers nagyon izgalmasan, kellmesen felverte a pulzusomat, és fokozta az izgalmat, de utána kicsit ijesztően soká ment le a pulzus. Azóta sokkal jobban vigyázok (2-4 * 4 cl).

2020. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!