Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátomnak aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomnak aki meleg, elmeséltem, hogy nekem van egy spanking fétisem. Szerinte ez nagyon beteg dolog és elkéne mennem pszichiáterhez. tényleg ennyire beteg dolog? 21/f/hetero

Figyelt kérdés
Igazából csak olyasmire vágyom, hogy pl van egy angol magántanárnőpm, akinél rosszul tanulok vagy nem csináltam házit, ezért a sarokba állít és kiszólítr majd jól elfenekel meg felkell mondanom a leckét és ha rosszul mondom annyiszor fenekel el. szerintewtek ez tényleg annyira beteg dolog, hogy a meleg haverom szerint dilidoki kéne? :S
2020. jún. 7. 22:51
 1/8 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy a fantáziámban ő egy szőke, hosszuhaju, szexy, teltkarcsu magas 40 körüli, de szexy, nem meglöttyedt, nagymellü nő.
2020. jún. 7. 22:52
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehet azért mondta mert egy nőről álmodozol. Ha azt mondtad volna hogy a férfi tesi tanárodról van hasonló fantáziád maga alá élvez
2020. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az lehet xD de eléggé kiakadt, viccet félretéve.
2020. jún. 7. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Oké de az is érdekes hogy te elfogadod olyannak amilyen, ő viszont kiakad a te fantáziádon. Akár te is mondhattak volna neki h menjen dilidokihoz a szexuális orientációja miatt.
2020. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez már nagyon sokszor megfordult a fejemben.... mert amit ő tesz az mindig rendbenvan de én meg beteg vagyok...
2020. jún. 7. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem beteg dolog, hanem BDSM és szubmisszív vagy. Aki nem "jártasak" benne azoknak furcsa, idegen, perverz és időnként orvost emelgetnek. Nem kell orvoshoz menned mert ez a te dolgod.
2020. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Csak felvilágosító jelleggel. A szexuális orientáció nem betegség és nem lehet megváltoztatni. A fetisizmus meg mentális és viselkedészavar kategóriája, BNO kódja F6500, ami ha negatív hatással van az életedre és változtatni akarsz rajt akkor szakember segítségével megteheted. A kettőt azért nem kellene összekeverni.

Egyébiránt azt teszel ami neked jó amíg ezzel másnak nem ártasz de ne várd el senkitől, hogy azért mert egy szexuális kisebbség tagja minden fétist és szexuális aberrációt támogasson. Ez olyan mint ha azt mondanád, hogy mindenki aki néha szokott hazudni az fogadja el a gyilkosságot is, mert hát bűn-bűn. Nem. Mindenkinek megvan az értékrendje amihez tartja magát. Mindenkinek más fér bele és ezt tiszteletben kell tartani. A melegek sem várják el mindenkitől, hogy helyeselje az életmódjukat. Azt szeretnék csak, hogy tiszteletben tartsák azt és emiatt ne érje őket hátrány. A kettő közt ég és föld a különbség.

2020. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor a toleranciaról,és az elfogadasról, többi bulshittről enyit.

Egy b.zi mondja neked,hogy a szexuális fantáziád,ami amúgy rendben van,(ugyanis mindenkinek van) beteges!

Na ezért szeretem a masokat!Fogadd el őket,de egy cseppet sem elfogadóak ők maguk!!


Nem kell elmenned sehova ember!

Keress egy nőt,illetve mondd el a baratnődnek,higy ez izgat,és szeretned kipróbálni,es aki elfenekel.

2020. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!