Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik lenne a legjobb párkere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a legjobb párkeresési módszer?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van realitása hogy találok párt? Ti hogyan csináljátok? Ti inkább csak szexpartnert kerestek? Mit tanácsolnátok? Mik a tapasztalaitok?

Tudom, hülye kérdés és hülyeség az egész... Már elkeseredettségemben nem tudom mit tegyek... egyébként tudni szeretném, hogy ki mit keres: inkább komolyabb dolgot vagy inkább csak a szexet



2020. jún. 8. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Csak szex, kapcsolat minek
Egyelőre csak szexet keressek, a párkapcsolat még várhat
Keressek szexpartnert is, de törekedjek randizgatni is komolyabb céllal
Randizgassak komolyabban, a szex várhat
38 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint párkapcsolatot kerestem mindig, viszont sokan csak szexpartnert keresnek sajnos, azaz alkalmi kapcsolatot :/ Valójában Facebook csoportokat tudnék ajánlani, nekem a Tinderrel nincsennek jó tapasztalataim, vagy esetleg ha vannak meleg ismerőseid Facebookon, akkor keresgélhetsz az ő ismerősei között.
2020. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezért kétségbe esni,vagy szomorkodni.Mindig akkor jönnek a legjobb dolgok az életben, amikor nem is arra gondolsz,vagy esetleg lemondtál róla. Egyáltalán nem veszítesz azzal,hogy most esetleg nincs kapcsolatod. Nagyon sok kapcsolat nem ér egy kalap sz....t sem. Nyitott,egyik erre, másik arra, kényszerből egyuttélések, anyagi érdekek, hazugság és képmutatás mindenfelé.Nemcsak melegeknél persze.

Nem öt perc alatt alakul ki egy kapcsolat, szerelem első látásra pedig tiszta biológia,magyarul megkívánás.Semmi köze a szerelemhez.

A legtöbbnek fogalma sincs,mi a szerelem. Nem az a szerelem, vagy a jó kapcsolat, hogy bulika- hegyek, szép ruhák,és többmenetes szex naponta.

Akkor igaz egy kapcsolat,ha van benne gondoskodó -nem anyagilag - szeretet, bizalom, őszinteség és hűség.És ugyanúgy, ha nem jobban szereted a párod, ha beteg, ha nyűgös, ha undok valamiért. Mert akkor kell a legnagyobb turelem és a legtöbb szeretet, még ha nincs is éppen viszonzás.

Csillogó érzelmi díszletek közt élni lehet, hogy jó, érzéki de nem ér semmit. Nézz a színházban a díszletek mögé.....tákolmányok, rissz-rossz anyagokból eszkábálva, egy erősebb utésre szétdől az egész.

Egyszerű kapcsolat ér valamit,de olyan,ami erős, ami kétoldalú, ami egyenrangú és ami nem a kulsőségeken alapul.

Önbizalom, értelem és farokpótló ruhák, kocsitípusok és menő dumák egy ideig biztos menők, de próbálj meg mindennap marcipános tortát enni, két - három nap után már utálni fogod...


Ne keseregj, hanem élj ! És vegyél észre minden szépet, mert sok van az életben.

2020. jún. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2.válaszló nagyon szépen összefoglalta.
2020. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat. Nagyon egyetertek, masodik, es koszi
2020. jún. 11. 23:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!