Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Hotbull társkereső oldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hotbull társkereső oldal mennyire diszkrét?

Figyelt kérdés
Van-e esély anélkül találkozni valakivel, hogy nem töltök fel magamról fotót például?

2020. jún. 10. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát van esély, de egyre kevesebb, ha van intim képed akkor kapnak rád igazán. Arcos nekem sincs.
2020. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A diszkréció nem az oldaltól függ, hanem az adott személytől.


Nekem az arc is fontos, az is benne van az összképben. Ha nincs kint, akkor pedig cserélek külön.

2020. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, az lemaradt, hogy kép nélkül nem is válaszolok az üzenetre.
2020. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg az oldal képeit. Azok után szerinted?!
2020. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esély az van, én is találtam partnert kép nélkül, de nem igazán diszkrét az oldal,mivel regisztráció nélkül is ha rámész az oldalra akkor is látni jó pár képet, a többi meg már emberfüggő :D
2020. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Diszkréció az emberektől függ, nem az oldaltól.

Kép nélkül meg szinte esélytelen az, hogy ismerkedj valakivel, max ha találsz egy ugyanilyen embert.

De találkozni kép nélkül tuti nem fog senki, egyrészt zsákbamacskáért én sem utaznék, főleg telószám csere nélkül. Szerintem páran már utaztak feleslegesen, és pazarolták az idejüket. (A felesleges utazásra nem csak arra gondolok, hogy nem volt szimpi az illető, hanem nagyobb részt meg sem jelent). Úgy meg hogy akarsz találkozni, hogy azt sem tudod kit keress majd az adott helyen?

2020. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, még nem használtam társkeresőt eddig.
2020. jún. 10. 11:14
 8/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
A mai világban szerintem nem sok esély van arra, hogy kép nélkül valaki komolyan vegyen. A magukban magabiztos és melegségüket vállaló melegek nem igazán szeretik az ennyire titkosilonkákat. Nem kell hirdetni és az utcán szivárványos zászlóban vonulni, de egy meleg oldalon legalább üzenetben küldjön az ember képet magáról. Anno, amikor a chat.hu erősebben futott ott még voltak ilyen vakrandik és néha ki lehetett fogni nagyon jó példányokat így.
2020. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!