Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Borsodból hová lettek a 18-25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsodból hová lettek a 18-25 közötti fiúk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs olyan fiú komolyan mondom akivel lehet lazább dolgokat csinálni. Van egy szexes oldal (planet****o) ott konkrétan csak a szex megy igen pontosan (jó oké de nem hiszem hogy más nem keres lazább dolgot mert ilyen nincs) és a keresett korhatárban ugye sportos/vékony alkatút keresek igen sok van belőle de van olyan aki 3 hónapja nem lépet be meg szexet keres meg nem kell nekik vékony fiúk... mindig átlagos testű meg macis testű is ír de velük nem érezném jól magam és nincs szívem megbántani őket. Itt a gyakorin láttam már hasonló kérdést de én is felteszek egyet mert nem értem mi van az emberekkel egy kis közös hoki nem a világ vége...

2020. jún. 10. 17:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18/f (csak normálisak kérem szépen)
2020. jún. 10. 17:02
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Mind koronás lett.


Szerinted hova lettek? Ha nem léptek be már jó ideje, akkor valószínűleg párkapcsolatban van, vagy jelenleg inkább nem keres semmit vagy egyszerűen csak megunta a sok idiótát.


Azt meg bocs de nem fogom elhinni, hogy planetromeon ne találnál faszverésre valakit.


Egyébként lehet hogy egy kicsit lejjebb kellene adni az igényedből.

2020. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
persze leadni nem fogok és légyszíves normálisan beszélj velem jó... Akkor minden romeosnak mond ezt légyszíves
2020. jún. 10. 17:09
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Takarodj Borsodból Pestre, vagy Oroszországba. Köcsög.
2020. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanaz van, mint az összes többi vidéki megyében: Pestre vagy külföldre költöztek a homofóbia és a több párkapcsolati lehetőség miatt. Itt szerintem se a túl magas igényekkel van a baj, hanem hogy itt már csak a 40+ igénytelen maradt.
2020. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell velem így beszélni utolsó előtti.. Ártottam neked?
2020. jún. 10. 17:15
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
a borsodiak nem tűntek el, csak lefagyasztották magukat, egy borsodi tudja mi a sorsa ! "borsod a sorsod" szóval nem mentek sehová
2020. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem adsz le az igényeidből egy szimpla farokverésre, akkor ne is csodálkozz hogy nincs senki
2020. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó jó de max 25 év az nem a világvége azért már egy 30-as már nem igazán meg átlagos/macis testű.
2020. jún. 10. 17:32
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól hogy valaki 30-as miért lenne macis? Kapj már az agyadhoz.
2020. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!