Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki nem jön be, de már régen volt szex és csak hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Szerintem sok mindenki van úgy hogy keresnek társkeresőn, legyen az ideálja meg szimpatikus legyen stb stb, de alig talál.

Beszélgetek egy sráccal, nem az esetem, de a farka az nagyon jó :D

Nem csúnya az illető vagy valami, csak egyszerűen nem az esetem.


Csináltátok már ilyet? Esetleg megbántátok, vagy nem?



2020. jún. 14. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem jönnék össze. Minek szexeljek olyannal aki cseppetsem érdekel és nem is izgat fel?!

Ha a farka tetszik, akkor még is csak izgat

2020. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én nekem nem is igazán a pasik jönnek be, de amikor nem jutok nőhöz jó ideje, bármi jobb mint a semmi. Csak hunyd be a szemed, dőlj hátra, és nem tudnád megmondani hogy az ajkak amik rádcuppantak férfihez vagy nőhöz tartoznak. Behatolásra is ugyanaz, csak hunyd be a szemed, és gondolj arra, akivel szívesen lennél. Sokkal jobb mint az önkielégítés.
2020. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Egy pasi igen, összejönne olyan lánnyal aki nem tetszik neki csakhogy dugjon már végre.

Egy nő viszont sosem.

2020. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as, és vajon miért?

Mert a férfiak jóval többen szeretnének 'játszadozni'.

2020. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa.
2020. jún. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne szex, mivel nem tetszik, ha nem tetszik akkor pedig nem indít be szexuálisan.
2020. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Én nem jönnék össze olyannal, aki nekem nem tetszik. Főleg nem azért, hogy csak legyen valaki, akivel szexeljek.

18L

2020. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Ismerem magam, most én is szívesen leírnám, hogy nem nem soha, de ha őszinte vagyok valószínüleg ha lenne egy pasas aki szőke, kék szemű, szeplős, borotvált testű, nagyon vékony ( azaz pontosan az ellentéte annak amit szeretek) de a farka kifogásolhatatlan lenne és mellé még kanos is vagyok, úgy hívnám át dugni hogy majd holnap reggel engedem el haha


23/f

2020. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kanos vagy és már az önkielégítés nem segít akkor igen.

Vannak sokan akik azt se tudják mit jelent ez, majd átélitek,

2020. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!