Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy korábbi alkalmi partnerrel összetalálkoztatok véletlenül "hivatalosan" is?

Figyelt kérdés

Pl. odajött dolgozni ahol ti is dolgoztok, vagy fordítva. Esetleg egy közös ismerős mutatott be egymásnak titeket, stb.


Hogy reagáltátok le a helyzetet? Utána még találkoztatok?


Nyilván ez olyan esetben lehet főleg kínosabb, ha eleve mindkét fél titkolja a szexuális irányultságát és/vagy kapcsolatban vannak mással.


2020. jún. 16. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja! Moziban. Ő is a barátaival és én is. Aztán volt olyan hogy egy srác aki évek óta szopott ült szembe velem a metrón a barátnőjével. 19 volt akkor. Hát mindenhova nézett csak rám nem :D Aztán kiderült hogy nem is úgy hívják mint ahogy mondta. Pedig kb 1 éve szopott havi 1-2x.

Illetve kínos is volt mikor metrón odajött dumálni csak épp nem voltam egyedül. :D De levágta és kopott gyorsan.

A kedvencem pedig az a srác aki évekkel később kiszolgált a boltba :D Rám is ismert. Vicces volt.

2020. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, a többiről nem akarok mesélni, mert magára ismerhet a másik fél.
2020. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen, kiderult hogy nagyon közeli ismerősök vagyunk igazabol :D
2020. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen a leg kellemetlenebb volt

Mikor megláttam a feleségével babakocsit toltak benne 1poronty, és körülöttük ugrált a másik, nekem meg azt mondta hogy nincs senkije...., éreztem hogy kamuzik ezért nem lett semmi de akkor is...

2020. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!