Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kövér fiatal fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér fiatal fiúk?

Figyelt kérdés
Arra vágyom, hogy nyalogassam a popsijukat és a számba élvezzenek, pisiljenek. Ez normális?
2020. jún. 16. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen de nem mindenkinek.
2020. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy?
2020. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is szeretem a kövér fiúkat, de azért a pisit kihagynám 😋
2020. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

Én évekig voltam kövér és emiatt egyszerre ideggyenge, depressziós, agorafóbiás, szocfóbiás, pánikbeteg, nem beszélve a nem mentális betegségekről, mint a súlyos asztma, hormonzavar, magasvérnyomás, mindenféle gyomorprobléma, inzulinrezisztencia, izzadás mindig mindenhol. Mindig azzal mentegettem magam, hogy én csak ilyen alkat vagyok, meg amúgyis egy idegbeteg vagyok, meg amúgyse kellenék senkinek.

Miután vettem a fáradtságot és lefaragtam közel 50 kilót a 130-ból, csodák csodájára majdnem minden rendellenesség elmúlt. Csoda az is, hogy megnéznek az emberek, utánam néznek, megbámulnak, bár ez nekem még egész fura, és ez teljesen más érzés, hogy megnéznek, mert jól nézel ki, nem hogy megnéznek mert tocsogsz a zsírban.

Szóval az mennyire normális, hogy te kövér, zsíros, izzadt seggeket akarsz nyalogatni? Semennyire. Az összes olyan kövér ember, aki nem terhesség miatt (nők esetében), vagy betegség miatt kövér, hanem mert fontosabb neki a McDonalds, KFC menü, meg a cukros üdítők, mint a saját egészsége, elítélendő, megvethető és nemnormális dolog. Az hogy valaki szexuálisan vonzónak tart ilyen embert, szintén nemnormális.

Én élő példaként tudok véleményt írni erről, és fogok is, a lepontozások ellenére is. Ha még egyszer úgy kellene élnem, mint régen, kövéren, előbb akasztanám fel magam, vagy ugranék a vonat elé. Mindig csak a megvető pillantásokat látod, az emberek alázatát és szégyenérzetét melletted. Én soha nem tudnék és nem is fogok kövér emberekhez sem szexuálisan, és semmilyen más formában vonzódni. Az igénytelenség legdurvább megnyilvánulása nem a koszos ruha, mosdatlanul emberek közé járás, vagy a dohányzás, nem, mert az elhízás az. Annyi év után elhízottként bátran jelenthetem ki, főleg hogy lefogyni roppant egyszerű, egyszerűen nem eszed/iszod meg azt a sok szart. Igénytelen emberekhez maximum igénytelen emberek vonzódhatnak, tehát ha nem tartod magad egy igénytelen 0-nak, akkor nem vonzódsz igénytelen, kövér emberekhez.

2020. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
A pisi nem, de amúgy imádom a kövér fiúkat! A legjobb, hogy mostanában egyre több van belőlük ;)
2020. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is írhat kövér srác, akár 120+ is..
2020. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom a kövér fiúkkal, van amelyik jól néz ki.

pl. Jonah Hill nagyon sexi és cuki

2020. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok macis pasi. 176/120, 10/3 intim. ismerkedem. Tomi
2020. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy van. Én fiúkból csak rájuk bukok.
2020. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!