Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy kezdőnek melegnek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdőnek melegnek mi az ideális korosztály akivel érdemes kipróbálnia?

Figyelt kérdés
Na és miért azzal a korosztállyal?
2020. jún. 16. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akibe szerelmes lesz.
2020. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét korosztály,egyén függő, minden korosztályban vannak normális és idióta emberek :D. Az idősebbek azt fogják írni, h idősebbel próbáld ki, mert figyelmesebbek, meg esetleg tapasztaltabbak, stb... de ilyent lehet találni fiatalok között is.
2020. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre kikötés, aki neked tetszik, inkább szimpátia függő, mint kor. És ne érezd úgy, hogy görcsösen próbálgatnod kell, amiért nem voltál még senkivel. Én nálamnál 3 évvel idősebb pasival voltam először (szűz voltam), elvileg tapasztaltnak mondta magát, de nagyon durva volt velem, annak ellenére is, hogy kérleltem, hogy lassítson. Nem volt erőszak, mielőtt bárki ezt hajkurászná, csak egy idióta, akit szorított az idő és túl akart lenni rajta (rajtam) gyorsan, stb. Ez el is vette a kedvem a szextől évekig! A mostani párom fiatalabb nálam 2 évvel, neki még senki nem volt előttem, mégis lassan belejöttünk. Sok idő kellett azért, míg lelkileg felkészültem rá, de mostmár alig várom az együttléteket. Sokkal jobb kapcsolatban csinálni, mint random senkikkel próbálgatni, akikről semmit nem tudsz, még lehet hogy a nevét is hazudja, vagy azt, hogy van-e valami betegsége, amiről talán ő maga sem tud (meleg "kalandozók" esetében nem ritka eset).
2020. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alonelyman ***** válasza:
74%
Idősebekkel, tapasztaltakkal
2020. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 17 voltam és itt ismertem meg a srácot aki 28. Nem volt olyan helyes, de nagyon normális volt. Utána csak olyanokat fogtam ki akik csak magukkal törődtek. Így utólag is csak örülök hogy vele csináltam.
2020. jún. 16. 20:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy mások mit gondolnak. Mert mások szerint gáz hogy 17 évesen 28 évessel voltam.
2020. jún. 16. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idős félt szokták ilyenkor kritizálni. Szerintem mindenki azt és úgy csinál amit és ahogy akar ha mindkét fél akarja. Persze csak ha legális :P
2020. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy akivel összehoz a sors, akit megkedvelsz, esetleg még bele is szeretsz. Tök mindegy, hogy tapasztalt-e vagy se, szerintem annál nincs jobb, mikor még mindkettőtöknek újdonság. Mellesleg soha nem értettem, hogy milyen tapasztalat kell a szexhez, ez jön ösztönből. :D

A heterók is így csinálják. Ez lenne a normális szerintem, nem az, hogy 10-20 évvel idősebbel alkalmiban túlesni rajta. Nincs baj a korkülönbséggel, de én is voltam 17 éves, és tudom milyen mikor nem találsz korodbelit, mert kb. mindenki fél, hogy lebukik vagy még magának se meri bevallani stb. Pedig az lenne az igazi.

28/F

2020. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"mások szerint gáz"

Szerintem meg két ember intim együttléte nem másokra tartozik.

2020. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!