Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg szórakozóhelyen, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szórakozóhelyen, ha nem csak szexet szeretnék, akkor érdemes lehet elmenni komoly szándékkal is?

Figyelt kérdés

Budapesti meleg szórakozóhelyen, ha nem csak szexet szeretnék, akkor érdemes lehet elmenni komoly szándékkal is "ismerkedni", bulizni?


Vannak olyan srácok is, akik nem csak egyéjszakás numerát keresnek?


Szívesen fogadok véleményt és tapasztalatot. Illetve ki hol járt eddig?



2020. jún. 17. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El lehet menni, de általában ugyanazok az emberek jelennek meg.
2020. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden szórakozóhelyen vannak akik nem csak szexet keresnek, meg olyanok is akik semmit sem keresnek csak bulizni mennek le. Alterego a legnagyobb meleg szórakozóhely. Ahol viszont 99,9%-ban csak szexet keresnek azok szexmozik, a Magnum és a Máté utca.
2020. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha életemben nem mentem meleg bulikba azzal a céllal, hogy szexeljek és ezzel szerintem így van minden barátom is. Nekünk ez mindig csak bulizás volt, lesz ami lesz alapon. Ha ott ismertem volna meg egy szimpatikus csávót, akkor persze nyitott lettem volna randizásra is.
2020. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En is szivesen mennek de meg nem vettem ra magam:/
2020. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!