Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy fiú meleg, akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú meleg, akkor a lányok egyáltalán nem hozzák lázba?

Figyelt kérdés
Kicsit bugyuta lett a kérdés megfogalmazása, ezért szeretnék pontosítani. Tehát a biológia a meleg fiúknál működik ugyanúgy, mint a heteroknál vagy tudják “kontrollálni”? Egyáltalán meg sem nézik a lányokat vagy meg sem állapítják, hogy huh ez a lány de szép?

2020. jún. 17. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Kinsey skála... - aki full-full meleg azt nem érdeklik a lányok, látja hogy szép-szép, de nem izgatja szexuálisan.
2020. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglatom egy lanyon, hogy szep, ha nagyon szep azt is, de nem hoz lazba szexualisan. Kicsit ahhoz tudnam hasonlitani hogy a hetero lanyok is megallapitjak egymasrol h milyen szep. Csak egyszeruen egy fiura izgulok fel, arra all fel nekem.
2020. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Hagyjuk már ezt a semmire való Kinsey skálát. Nem egy skála fogja megmondani hogy mi vagyok.


A szexuális vonzalom a lényeg. Rengeteg meleg dolgozik divatszakmában, ahhoz pedig meg kell tudni állapítani, hogy valaki szép vagy sem. A lényeg azon van, hogy szexuálisan vonzódik-e a nőkhöz egy férfi. Ha igen, akkor biszex, ha csak a férfiak izgatják, akkor meleg.

2020. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
En szemely szerint eszreveszem a szep lanyokat es kb 100/1van akivel ha kozel kerulok szexualisan is felizgulok tole,akar csok kozben vagy ha az olembe ul,de alapjaraton a fiuk izgatnak.
2020. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló eset: hetero pasiként pl. észreveszem, ha egy férfi szép.


De szexuálisan nekem attól még nem fog tetszeni

2020. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én csak arra kapom fel a fejem, hogy milyen menő cuccot vett fel az illető csaj aznap, meg hogy milyen ékszereket hord, de hogy mi vana ruha alatt attól kiráza hideg :D A p. betűs testrésztől meg vm taszító undort érzek csak, egyszer vk azt mondta nekem hogy a pu**i olyan mitn amikor a ló kieszia kockacukrot a kezemből :S undi


Összegezve, a csaj8on) mint divatcikk + kiegészítők (esetleg haj) oké, de a többitől amit ezekkel eltakarnak az fúj :P :(

2020. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahha, így már érthetőbb. Köszi mindenki!
2020. jún. 17. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzák lázba nekem volt olyan munkatársam aki meleg de nagyon jó barátnak tekintett és legfeljebb meg állapította, hogy 1 nőn milyen jó ruha van. De úgy nem érdekelte nem izgatta fel.
2020. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés merült fel bennem a homoszexualitással kapcsolatban. Viselkedés alapján meg lehet-e valakiről állapítani, hogy meleg? Mozdulataiból például, hanglejtéséből vagy ezek csupán sztereotípiák? Várom a tapasztalatokat! :)
2020. jún. 21. 01:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol is meglehet,de nagyon csaloka,rengeteg feminin hetero van,es rengeteg maszkulin meleg.

Amibol szerintem meglehet allapitani es tobbnyire sikerul,az a szem.Figyeld ahogy nez,ha pasikat hosszasabban nez,esetleg meg meg pillant pasikat m,lanyokat kevesbe akkor nagy a valoszinusege,nezd kikkel tartja a szemkontaktust esetleg probald meg vele tartani es mosolyogj ra,ha o is vissza mosolyog meg biztosabb a dolog.

2020. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!