Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Aludtatok már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Aludtatok már egy ágyban legjobb barátotokkal vagy haverotokkal? Mi volt rajtatok? Történt valami?

Figyelt kérdés
Nemrég egy ágyban aludtam egy barátommal, és mikor este kimentem WC-re, láttam hogy az ágy mellé volt ledobva az a boxer, amiben ágybabújt.

2020. jún. 18. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy történt, nem vagyunk melegek. Elszállásolt az éjszakára az egyágyas albiba, mert több száz kilométerre voltam otthonról.
2020. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem történt semmi, mert ő tiszteletben tartja, hogy meleg vagyok, következésképpen én meg tiszteletben tartom, hogy ő hetero. :D Aludtunk, ő belekönyökölt a bordámba álmában, amiért reggel nem hoztam neki kávét, magának kellett lemennie kávéért. :DDD
2020. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, a kávé 😀
2020. jún. 18. 09:25
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Hányszir lesz még ez a kérdés?
2020. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ra pelda. Mindketten meztelenul voltunk. Kulon takaroval es nem tortent semmi.
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, buli uán enyhén ittasan nála aludtam, de nem volt semmi, aztán reggel csendben kivertem a hajnali merevedésem. Ennyi volt, őt hagytam békén.
2020. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt, helyszűke miatt egy franciaágyon. Külön takaróval. Természetesen nem történt semmi.
2020. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En aludtam már nem egyszer egy ágyban haverjaimmal.

Nem történt semmi.

Mindíg boxerben aludtunk.

2020. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokszor. Az egyik amikor nálam aludt, pár perccel azután hogy leoltottuk a lámpát, fogta magát és hozzámbújt, csak úgy szó nélkül. Meglepődtem, de nem bántam, úgyhogy hagytam. Rajta csak egy boxer volt, rajtam póló is. Átkaroltam, és így aludtunk.
2020. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egyszer !

Pucéran alszom,ha valamiért másképp alszom is el akkor is meztelenül ébredem..és minden reggel kőkeményen!

Volt,hogy ciki volt, de màr nem az

2022. máj. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!