Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem sikerül tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül tartós szexhaverságot kialakítanom?

Figyelt kérdés

Egy idő után, ha találkozgatunk is, elmaradoznak, nem válaszolnak.

Tény, hogy nekem hosszabb a felengedéshez kellő idő, de ez akkora tragédia lenne? :(

(Azt már nem is említem, hogy szép, izmos testűt baromi nehéz a vékony/átlagos testemmel találni, de ebbe most ne menjünk bele, sikerült izmosabbat is találnom, csak nehezen.)



2020. jún. 22. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a szabályt: kereslet-kínálat. A saját szintedhez képest nagyságrendekkel magasabbat keresel. Na most vagy leteszel az asztalra annyit személyiségben hogy azzal kompenzáld, vagy a a magasabb "szintűnek" csak dugásra kellesz és azonnal arrébb áll amint jön neki a következő lehetőség.
2020. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es írja. A saját súlycsoportodban keresgélj. Muszáj leszel lejjebb adni egy kicsit az elvárásaidból.
2020. jún. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Lejjebb adni az igényekből? Érdekes... Az én "igényeim" a béka feneke alatt vannak, lassan már a földköpenyt súrólja, mégsem találok senkit se, akivel bármit is lehetne csinálni. 😥
2020. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Mire gondolsz?:)

2020. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valamiért senkit se sikerül hónapok óta "felszedjek". Semmire. Se sima szexre, se barátság extrákra, se párnak. Pedig már lassan ott tartok nincsenek igényeim, csak legyen végre valakim.
2020. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ! :/ Gondolom több oldalon próbálkozol. Én valamiért meguntam a netes ismerkedést,pedig jó lenne na:) csak eddig nem nagyon akadt olyan, a másik rész meg törölte magát vagy eltűnt.. Sok Sikert !!!:))
2020. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy vidéken nincs más alternatíva az online ismerkedéshez. Én is inkább élőben ismerkednék, ha lehetne hol.
2020. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidéki vagyok, vagyis most itthon vagyok vidéken, pesten azért másabb, nem könnyebb,de el lehet vegyülni jobban:)
2020. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesten legalább vannak melegeknek helyek, ahol lehet ismerkedni.
2020. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a többség pár tali után újra vágyik. Ismerős...
2020. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!