Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex során megsérülhet belül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex során megsérülhet belül a hugycsövem?

Figyelt kérdés
Túl szűk lyuk esetén?

2020. jún. 28. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha a húgycsövedbe dugja a farkát, akkor igen.
2020. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért sérülne meg?
2020. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud megsérülni a húgycsöved.
2020. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor mitől fáj? fertőzés nincs elvileg voltam 2 szer orvosnál
2020. jún. 28. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mástól pedig nem fáhjat, mint fertőzéstől.


Esetleg még arra tudok gondolni, hogy nem ittál eleget, nagyon ammónia dús volt a vizeleted, és az kicsípte egy kicsit, de az 1 nap és elmúlik. Fertőzés lesz a gond.

2020. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is erre gonoltam de az orvos azt mondja nincs mindenesetre irt fel monuralt amit meg is ittam tegnap ma is voltam ugyeleten azt mondta meg varjak vele de mar annyira ideges vagyik
2020. jún. 28. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Keress másik dokit, vagy írass fel a háziorvossal Augmentint. Az szélesspektrumú antibiotikum.
2020. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bakterialis fertozes. Orvos nelkul nem megy. Hugyuti fertozes. Legegyszerubb kivaltoja a szekletben tenyeszo bakterium.
2020. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!