Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedem egy sráccal, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy sráccal, aki nagyon-nagyon szimpatikus, és semmit nem szeretnénk elsietni. Mindketten 25 évesek vagyunk. A gond csak az, hogy bevallása szerint ő már több emberrel is volt, de már kapcsolatot keres. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egészségügyi részre gondolok. Nálam alapvető a gumi használata, azonban én az elmúlt években sem voltam senkivel, mert gumit jellemzően csak anális szexnél húznak az emberek, ami nem véd meg mindentől. Őt viszont tudom, hogy szexuálisan aktív életet élt régen, de már "belefáradt" és kapcsolatot szeretne. Mi lenne a helyes részemről, hogyan cselekedjek? Szeretnék a lehető leginkább odafigyelni a saját egészségemre.
2020. jún. 29. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Az 100%-ig alap, hogy csak és kizárólag gumiban lesz anális szex. Fél évente STD vizsgálatra járok. Ennél többet mit kellene tennem?
2020. jún. 29. 14:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépen ülj le vele és mondd el neki ugyanezt és tedd hozzá, hogy később amikor már a kapcsolatotok olyan stabil lesz akkor talán majd változik a dolog.
2020. júl. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BB_ ***** válasza:
100%

Ha van kölcsönös szimpátia, és komolyra fordul a dolog, akkor menjetek el közösen STD szűrésre. Az eredmény megvan kb 1-2 hét alatt. Mi is így csináltuk a párommal 6 évvel ezelőtt. A negatív eredmény után elhagytuk a gumit, mivel monogám kapcsolatban élünk. Semmi fertőzést vagy betegséget nem kaptunk el egymástól, valamint nemi betegséget így nem is lehet átadni (ha egyikőtöknek sincs).


26/F

2020. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!