Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is problémát jelent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is problémát jelent, hogy ha strandon, parkban, stb láttok egy helyes fiatal, tini vagy huszonéves srácot, akkor nem meritek megszólítani? Akinek nincs ilyen gondja, az hogy kezeli az elutasítást, vagy milyen módon közelítetek a sráchoz?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.

2020. jún. 30. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan senkit se merek leszólítani, szóval nálam van ilyen gond. A másik probléma, hogy nem tudni az adott srác hetero, meleg vagy biszex-e.
2020. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Figyu, nincs veszteni valód. Csak menj oda és szólítsd meg, nem kell beszarni.
2020. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 és #2 igen, pont ez a bajom: mi van ha hetero? Nyilván nem akarom zaklatni sem, de némelyik olyan jól néz ki, hogy alig bírok ellenállni.
2020. jún. 30. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyébként mennyi idős vagy? A korkülönbség címszó miatt.


Leszólítás helyett lehet kicsit bámulni, ha rád néz, kicsit mosolyogni, figyelni reakciót.

2020. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
36 leszek idén.
2020. jún. 30. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem probléma, tartsd is ehhez magad! Senki nem akar még a strandon is buzíkat kerülgetni. Elég homokkal találkozik az ember a neten is.
2020. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 vajon akkor miért kommentelsz a homoszexualitás rovatban??? Szánalmas...
2020. jún. 30. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Speciel hetero vagyok, de hasznos lehet neked is amit tanácsolok (ha nőt akarsz felszedni ugyanez a helyes procedúra).

Ha normálisan "semlegesen" szólítasz le valakit, mintha csak beszélgetni akarnál abban "semmi nincs". Figyeld közben a jeleket (különösen a szemeit) hogy észrevedd meleg-e, biszex-e a másik. Ha nem az akkor meg se próbálj még célozni sem semmire - hagyd békén, vedd tudomásul hogy nem akar semmit. Ha viszont azt látod vevő az adásra akkor beszélgessetek tovább s majd elválik mi lesz.

2020. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele ahogy szerintem nagyon sokan, hogy szivesen spanolok emberekkel, de biztos nem szólítanék le senkit
2020. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak igaza van.


"pont ez a bajom: mi van ha hetero?"

A hetero pasik sem filóznak, hogy odamenjenek egy csajhoz.

MI van ha leszbikus, ha már van párja, ha a csajnak nem esete az adott pasi akihez odamegy. Ezek ugyanúgy kellemetlen szituk nem?

Ha leszólítod valami alap dologgal (tűzet kérsz, megkérdezed mennyi az idő stb) én is így szoktam, azt ha beszélgetőpartner akkor beszéltek másról is, kommunikáció alapján sok dolog lejön, ha meg nem csak szimplán tetszik a pasi, hanem valamilyen megérzésed van vele kapcsolatban, hogy talán ő is, akkor légy bátrabb.

2020. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!