Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondjátok el nekem valamiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok el nekem valamiért miért érzem azt hogy megbocsájthatlanok az én érzéseim az én vágyaim olyan Óbudai meleg férfiak felé akik nem tudnak megnyilni előttem és semmivé se tudják tenni a lelki életemet?

Figyelt kérdés
Én naprakész férfinak tartom magam bizonyos esetekben türelmes is de amikor nem ideállisal az érzéseimben rejlő megérzések ott tudom nincs miért várjak hozzászoktam ahhoz hogy Örökké Pesten fogok leragadni és senki se tudna építeni felemelni a jövőm hogy szebb lehessen. Olyan boldogtalan az életem nincs benne teljesség mert szomorú vagyok bánatos és Óbudán a társaságomhoz illően megszeretném kapni a tisztességet. Remélem találok olyan meleg férfiakat óbudán akik ízlésvilágilag imádja macibbnál moleteb alkatú fiúkat. szeretnék hinni a pozitiv szavaitoknak.

#válaszolás #Lelkizések #Eseményutánikérdések #Lelkiterhek és krizis helyzetek #Nemiéletiproblémak es gondok
2020. júl. 1. 14:08
 1/10 StevenUp ***** válasza:
83%

Tehát egy dagadt lusta ember vagy aki semmit sem tesz a jövőjéért viszont elvárja a csodát maga körül...


Persze, tök érthető a kifakadásod...

2020. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jó a név "Meleghomár2" 😂😂
2020. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet tudok érteni az 1-sel. Akár csak én mondtam volna.
2020. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyersen fogalmazott az #1-es, de sajna tökéletesen igaza van. Sajnáltatás, meg depizés helyett csak egyetlen kérdést tegyél fel magadnak. Ha neked így most sz...r ahogy van, akkor te mit teszel TÉNYLEGESEN azért hogy ez megváltozzon? Nem kifogás, meg öt helyett csak három fánkot tömök a pufi fejembe, hanem sport, személyiség, szemléletmód és a többi.
2020. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké Óbuda nem egy melegparadicsom, de ennyire nem is gyötrelmes, ideig óráig kibírod aztán lehet dobbantani.


Mi az, hogy örökre ott vagy ragdva? Kicsit embereld meg magad és esetleg ideiglenesen dolgozz mondjuk valahol külföldön.


Picsogsz ittaz Óbudai felhozatalon, de egy kis akarásal lehet párt találni 20-30 kilóméteres körzetben. Az a fővárost elnézve nem 5-10 férfit jelent mint vidéken.

Biztos bennük van a probléma?

Neked mik lennének az igények?

2020. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Felszállsz a HÉV-re, vagy villamosra, onnan metróra és fél óra alatt bent vagy a belvárosban. Úgy picsogsz mintha mucsáróröcsögén laknál ahonnan 50 km-re van a legközelebbi település és csak háromnaponta menne busz.
2020. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem a vidéken élők nagy része szívesen élne Óbudán, ha megtehetné.
2020. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Orulj, hogy nem Borsodban laksz.
2020. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó Budai vagyok

De salynos azt se értem mit írsz, Anyira zagyvaság

Mit szeretnél?

Mi a bajod?

2020. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kevesebb, mint 300 fős faluban lakom, és kevesebbet rinyálok. Már meg ne haragudjál, hogy nyers vagyok.

Kövérség? Sportnak hívják. Ha nem egészségügyi okból vagy elhízott, amiről nem tehetsz, akkor sporttal és egészséges táplálkozással le tudsz fogyni. Ha egészségügyi okból vagy elhízott, akkor a sport és egészséges táplálkozás szintén segít, csak konzultálni kell az orvossal.

Alacsony vagyok. Nagyon. Tehát hízásra is hajlamosabb. És van egy pici pocakom (fene a karanténba xD), de adom is le. Nem azért, hogy bejöjjek másnak. Magamért. Mert nekem nem tesz jót.

És hidd el, a fentivel én nem bántani akarlak. Jót akarok. A macinál molettebb az azt jelenti, hogy kövér. Amivel semmi gond nincs, de ha tehetsz ellene és nem teszel, akkor az a te szegénységi bizonyítványod. Nem mások előtt. Az nem számít. Magad előtt. Mert mikor majd a kardiológián ücsörögsz, akkor te leszel a legjobban felháborodva, hogy mit vétettél a világnak. A világnak semmit. Magadnak igen.


És szerintem ilyen esetekben jól látszik, hogy mire elég egy ember. Én nem azért nem jönnék veled össze, mert kövér vagy. Hanem azért nem, mert aki annyit nem képes magáért megtenni, hogy figyel a táplálkozására és mozog, hogy egészséges legyen, az mást se tesz magáért; én meg azt nem vagyok hajlandó férfinak nevezni, aki a saját életéért se képes felelősséget vállalni.


És hangsúlyozom: ezt a legnagyobb jó szándékkal mondom, nem bántani akarlak. Sőt, kívánom, hogy ne legyen igazam.


19/p

2020. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!