Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok mostanaban a Hedegus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mostanaban a Hedegus Gyula uti szexmoziban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Voltam, már nyitva egy ideje, a helyzet ugyanaz mit eddig, napközben nyitva, 1-kor zár, a vendégek többsége meleg, szökő évente bukkan fel 1-1 nő/pár. A múltkor bementem egy hölggyel, leültünk az első sorban, rendesen engem kezdtek volna el taperolni nem a csajt :D
2020. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es a virus ellenere a forgalom mar olyan mint pl tavaly volt? Kb mennyien voltak? :)
2020. júl. 1. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hogy néz ki egy ilyen hely?
2020. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

#2-es: a forgalom ugyanolyannak tűnt, az nagyjából már visszaállt.


#3-as: két vetítőterme van, egy heteró és egy meleg, de mivel egy jeggyel vehető igénybe ezért össze-vissza mozognak az emberek. A heteró teremben is többnyire meleg pasik vannak. A résztvevők 60-70%-a meleg v. biszex pasi, beülnek a moziba és recskáznak v. várják, hogy jöjjön nő/pár, avagy egymással foglalkoznak. Van aki lemegy és lerendez 2-3-4-x pasit utána eljön, más meg a fél napját ott tölti. Ha melegként mész akkor nagy esélyed van "valamire". Ha heteróként akkor meg nagyon ki kell fogni hogy pár/nő jöjjön.

2020. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen hülyeséget! Szexmozi is van? Minek? Ahelyett hogy valami értelemeset építenénenk oda. Jó nagy állat a tulajdonosa.
2020. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
#5-ös a Dob utcában is van, a Király utcában is van. Egyébként egy szexshop is egyben (mondjuk a másik három is). S mit építenének a helyére még egy kínai diszkontot? :D Egy kis pincehelység. Ha téged nem érdekel, akkor nem mész oda, s akkor nem fog zavarni hogy mások odajárnak. A tulajnak meg nyilvánvalóan megéri, különben nem tartaná fent.
2020. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kösz, hoyg szóltál, hatos, mert pont oda akartam menni. Látom, a szexmozisok között túlteng az értelem.

Ja, igen, kínai diszkontot. mert ez a két fajta épület létezik a világon: pince szexmozi célra és kínai diszkont. ismét jeleskedtél értelemben.

a tulaj meg szénné fog élni a pokolban, ha holnap esetleg elüti egy autó.

Ha nem jelenik meg az oldalon ilyen beteg helyről kérdés, akkor nem fog zavarni. még dolgozz ki valami netes alkalmazást, hogy ne lássam az agybeteg perverz állati intézményről a kérdést.

2020. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es jol vagy? Ha ennyire felidegesit ez a kerdes miert nem hagyod szimplan figyelmen kivul? Nem kotelezo minden kerdesre valaszolni. Latom a nem szexmozisok kozott is ugyanugy tulteng az ertelem. :)
2020. júl. 1. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
A volt barátom rendszeresen odavitt. Persze én a filmből nem sokat láttam. D. Mostanában nem voltam, de valaki vihetne. 18/f
2020. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es!

Amit az értelemről írtál: magadon kellene kezdeni a vizsgálódást! Mindenesetre legelőször megtanulni helyesen írni, aztán jöhet az észosztás másoknak!

2020. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!