Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homiknál hogy dől el hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homiknál hogy dől el hogy ki passzív vagy aktív?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben úgy, hogy kit melyik oldal vonz.
2020. júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És rosszabb esetben? 😅
2020. júl. 3. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy kit melyik vonz, nem kő-papír-ollóval döntik el. Te sem állsz neki fej vagy írást játszani egy nővel hogy te dugod, vagy a nő dugjon, hanem tudod előre hogy mik a vágyaid.
2020. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb esetben "én vagyok az idősebb, te leszel a passzív".
2020. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Vagy meg van már az,hogy mi mire vágyik, vagy esetleg kipróbálja mind a két szerepet és amelyik oldal bejön neki. Nekem mind a kettő tetszett, így uni vagyok.
2020. júl. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Úgy dől el, hogy valaki 0 évesen pszichológiailag ciszneműnek, genderqueernek vagy transzneműnek születik. Egy echte férfi nem lesz

dugható, ahhoz azért kell egy bizonyos psziché, ahogy ahhoz is, hogy valaki akarjon, és képes legyen mást megdugni. Ha ketten vannak, hát elköszönnek egymástól...

2020. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!