Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon vékony aktívként nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony aktívként nehéz partnert találni?

Figyelt kérdés
mások szerint nem könnyű...21 éves vagyok,176 cm magas és 61 kg
2020. júl. 10. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jön be, én pl csak alkalmira keresek srácot, nekem mindegy, elvégre nem "házasodni" akarok vele. Amúgy kicsit tényleg vékony, de szerintem nem olyan nayy probléma.
2020. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hamarabb mennék ágyba egy vékonnyal, mint egy elhízottal. Szerintem nem vészes. Én is vékony vagyok, csak passzív
2020. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy nagyon vékony aktívval tudom elképzelni hogy majd kipróbálom. Én is nagyon vékony vagyok ugyanis. Amúgy írhatsz :)
2020. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatnak a vékony srácok.
2020. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékony aktív vagyok és mindig van aki erre izgul. Sőt! Ha nem találsz írj rám!
2020. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Az alkatod alapján főnyeremény vagy!
2020. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőrös vagy, akkor nem lenne nekem gond.
2020. júl. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az alkatoddal van gond, hanem az egész termeteddel. Alacsony is vagy egészen + még vékony is ugye. Ez így nem nyerő kombó. Én de a legtöbb másik srác is azt szereti, ha vele legalább egy termetű vagy nagyobb srác dugja meg. Nem pár kilón vagy pár centin veszünk össze, de azért ne egy 10-20 kilóval kevesebb, vagy 10-20 centivel alacsonyabb srác akarjon már megdugni. Ezzel nem csak én, de még a legtöbben ugyanígy vannak.


Volt már nagyon vékony srác aki megdugott, de ő olyan 190 cm volt legalább.


Nekem egy alacsony vékony srácról inkább az jut eszembe, hogy biztos ő passzív.

2020. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnél. Írj ha belefér hogy 29 vagyok.
2020. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!