Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha passziv meleg vagyok,miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha passziv meleg vagyok,miért akarom lányokkal is?

Figyelt kérdés

A női test nem vonz..viszont a romantika,csók ölelkezés,összebújás nagyon is..

Ezt sose kaptam meg a partnereimtől..viszont lányoktól igen és baromira élveztem..sajnos csókig senkivel nem jutottam,mert nyílt meleg vagyok,így ha megpróbálom ellöknek h biztos sokat ittam..maga a szex érdekel lányokkal,de annyira nem h csajozzak is emiatt..ha lenne lehetőségem élnék vele,de nem keresem..mi lehet ez?

Ti szexeltetek melegként lányokkal?



2020. júl. 12. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nem meleg, hanem biszex vagy.
2020. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bi,mert pl egy meztelen női képre vagy mell,p.ncira abszolút nem indulok be..még fantáziában sem ha egy 10/10 lányt képzelek el,viszont pasikkal elég egy fark.t elképzelni és áll a zászló...viszont élőben érdekelnek a lányok..
2020. júl. 12. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás egy skála inkább, az, hogy bi vagy, nem jelenti, hogy pont azonos mértékben érdekel mind a két nem. Te enyhén vagy bi a meleg oldalról.
2020. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok és nem tartom magamat binek. Lányokkal csakis az érzelmi oldal vonz. Az, hogy kíváncsi vagyok és a női testet nem szexuális oldalról tartom szépnek, még nem jelenti azt, hogy bi lennék. Nem kell ez a "mindenkit beskatulyázunk binek" duma. Persze vannak melegek, akik a nőket undorítónak tartják szexuális értelemben, én nem, szimplán semlegesnek, de nem vagyok bi attól, hogy kipróbálnám SZÉP lánnyal. Sőt, a nők sokkal jobban vonzanak érzelmileg, mint a pasik.
2020. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp szeretnél valami meghatározást, én azt mondanám, hogy hetero romantikus homoszexuális vagy.


((De igazat kell adnom annak, aki azt írta: "Te enyhén vagy bi a meleg oldalról." Sokan - tévesen - azt gondolják: aki biszex, az 50-50%-ban az. Pedig dehogy. Számtalan árnyalat van a két nem felé vonzódásnak. Van aki biszex, de jobban vonzzák a férfiak, de ugyanez lehet a nők irányában is, és ennek mértéke "számtalan" százalékban mérhető egyik, vagy másik nem felé.))


Én azt is elképzelhetőnek tartom, ha találnál magadnak egy olyan fiút, akit - hozzád hasonlóan - vonz a romantika, csók, ölelkezés, összebújás, akkor ezek után már a nők kevésbé, vagy nem vonzanának.

2020. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 nem vagyok heteroromantikus mert pl szeretek pasikkal is csokolozni,olelkezni stb de veluk kevesbe,meg oszinten jobban szeretek lanyokkal lenni ilyen szempontbol szoval biromantikus vagyok.A szex viszont inkabb fiukkal,viszont ha nagyon felvagyok izgulva mindegy a nem..viszont a felizgulas pasikra “jon”
2020. júl. 13. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha passzív meleg vagy pontosan hogy szeretnél lánnyal szexelni? Ott azért elég aktívnak kell lenni. Lányként voltam már meleg fiúval mielőtt még elfogadta volna de nagyon nehéz volt neki ne akard ezt.
2020. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!