Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az elektro, a sounding és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elektro, a sounding és társai miért jók?

Figyelt kérdés
Mármint jó érzés? Mert csak videón láttam, de nem tudom milyen, stb. Érdemes kipróbálni őket?

2020. júl. 14. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
12V akksi + bikakábel a mellbimbókra. Na az a tutti!
2020. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas, kellemesen csípős érzés milyen másmilyen lenne? :) Kellemes játékszerek tudnak lenni - szakavatott dom kezében. Az elektro amúgy veszélyes is tud lenni. Ha a BDSM világában akarsz elmerülni, akkor ne ezekkel kezdj.
2020. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A kérdése az volt, hogy milyen érzés, stb. Én nem ismerem ezeket de gondoltam jelzem, hogy ez érdekli :P
2020. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbeket, akik kipróbálják, az a másféle érzés vonzalma miatt van, mint a hagyományos "élvezések" által nyújtott érzésektől gyökeresen eltőrő.

Na ezt jól megaszondtam :)

2020. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem csak érdekel...
2020. júl. 15. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de ki nem próbálnád?
2020. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2020. júl. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!