Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire hétköznapi, és mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hétköznapi, és mi lehet az oka, hogy 30 éves srácként az idősebb, 60+os és kifejezetten szőrös testű öregek vonzanak?

Figyelt kérdés
Homoszexuális gerontofiliáról nem sok cikket találtam, pedig érdekelne, h jobban megértsem magam...

2020. júl. 16. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
semmi extra nincs benne.
2020. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
En 20 as evekben jarok de a 40 es szorosek jonnek be
2020. júl. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nincs benne furcsa. Kinek ez, kinek az.

Még csak ötven éves vagyok,de nekem pl mindig jóval fiatalabb párjaim voltak. Pedig még csak öreges kinézetű sem vagyok.De most is a huszasok néznek meg, és írnak itt rám.

Csak ott a bibi, hogy én párkapcsolatot szeretnék, nem alkalmit,és ma ez már nem okés :)

De talán még lesz :)

2020. júl. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lacás1976 ***** válasza:
92%
Sokan vannak ezzel igy ne aggódj. Keress egy jó daddyt és hajrá 😁
2020. júl. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Majdnem megfelelek a célcsoportnak. 59 és szőrös. A kérdésre a válasz pedig talán biztonságra vágysz és úgy érzed ők ezt meg tudják adni. Az életkor miatt a tapasztalatot látod bennük a testszőrzet talán a férfiasságot hivatott jelezni. De sok egyéb oka is lehet.

Engem is többször keresnek jóval fiatalabbak szexuális kapcsolat céljából. Volt, hogy 17 évest kellett visszautasítanom. Van olyan kor ami alá nem megyek.

2020. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Igaz én nem 30as srác vagyok csak 20as. De én is vonzódok hozzájuk. Talán a ferfikep miatt. Eltanulni dolgokat, együtt lenni. Néha jól tud esni egy-két tanács egy felnőtt férfitól, mit hogyan érdemes csinálni az életben.

A szőr meg igen a férfiasság jele, nekem is.

Egy jó beszélgetés és ami alakul.

Bar nekem nem volt apám, azért van ez. De igyekszek mindigészben tartani, hogy a határ

2020. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Gondolom apakomlexusos félénk határozatlan gyerekes vagy, aki szereti ha gondoskodnak róla...
2020. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Apakomplexus, nagy mértékű igénytelenségre vall.
2020. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek igazán örülök.Nem nagyon vagyok szőrős,de attól még örülök.
2020. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. júl. 22. 00:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!