Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki lehet? Láttam ma egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet? Láttam ma egy helyes sracot. A neve érdekelne ha valaki ráismer. Barna hajú kék szemű. 180-183 cm magas. Jóképű. Viszonylag sok tetkó van a kezén többek között egy kínai pagoda. Szombathelyen láttam oladon.

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 18:32
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/132 anonim ***** válasza:
0%

Remélem, talált valaki mást az elmúlt 3 év alatt a kérdést feltevő.

Persze most, hogy a válaszokat visszaolvastam, nem vagyok benne teljesen biztos.


Egyébként én is lesek egy srácot, kb. 25, max. 30 éves lehet, Dél felé halad ritmikusan a Frankel Leó úton, vállán egy vászontáska, fején egy nagy fejhallgató (ezért írtam, hogy ritmikusan, mert valszeg olyan zene szól benne). Szerencsére az egyre ritkásabb haját levágta, így még szexisebb szerintem. Annyira rohan mindig, hogy szerintem nem szeret mások által látható helyen lenni.

Ja, és nálam magasabb pár centivel, de az a köztünk lévő majdani kapcsolatban nem fog érdekelni.

Észak felé éjfél után szok' menni - tudja valaki, ki ő?


Kedves kérdező, remélem, nekem legalább tudsz segíteni, ha már 3 év alatt neked nem tudtunk, pedig azért elég sok választ kaptál.

Akkor nekem is segíts, ám kétlem, hogy a kiszemeltedet láttam volna az utcán, ugyanis jó 10 éve is van annak, hogy Szombathelyen jártam, de kínai pagodát már láttam, igaz nem emberen.

2023. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/132 anonim ***** válasza:
Utolsó: írd ki Pesten Láttalak csoportba, lehet megtalálod.
2023. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!