Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, ti milyen sűrűn veszekedtek(vitatkoztok) egymással? Milyen kaliberű dolgokon? (lényegtelen v fontos) Mi az utóbbi időben elég sokat vitázunk, és megfordult a fejemben, h lehet, el kéne engedni ezt a kapcsolatot...

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy a vita hőfoka,

És hogy egymáshoz akartok csiszolódni, vagy sem!?

Vita természetes szerintem,

Ha eggyáltan nincs akkor az egyik fél teljes mértékben alárendelt a másiknak,vagy már kihült mindentekintetben.

Amíg vitatkozik egyik a másikkal addig nincs nagy gond mert szeretik egymást,

Ha már egymáshoz se szólnak ott van a nagyobb gond.

2020. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nalunk nagyon ritka a vita. Valahogy mintha raereznenk osztonosen, hogy jo a masiknak is. 26f
2020. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az elozo kapcsolatom eleg mergezo volt, mert a baratom allandoan negativ es hisztis volt. Ket evig birtam, de eleg is volt boven. Olyan kaliberu vitak voltak, amin siman lehetett volna valtoztatni, en probaltam alakulni, de o nem akart.


A mostani parommal fel eve vagyunk egyutt es egy-ket apro szovaltasunk volt, de semmi komoly veszekedes vagy sertodes nem. Egyszeruen megy az egesz es el sem hiszem....😀

2020. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ritkán szoktunk, bár olyankor sem mondanám vitának. Mindkettőnk természete olyan, hogy hírtelen összeordibáljuk a másikat, aztán valamelyikünk csak elröhögi magát.

Alapból nem vagyok haragtartó, ha kapcsolatról van szó, volt kapcsolatomban megfogadtam, hogy sosem fekszünk le haraggal, ezt akarom is tartani.

Valóban jól mondja az első, nem mindegy, hogy milyen kaliberű az a veszekedés, valmint, hogy miken vesztek össze. Ezt te magadban tudnád leginkább mérlegelni.

2020. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi kb mindenen veszekszünk ,de így szeretjük egymást. Amikor megfordul a fejemben a távozás gondolata mindig rosszul érzem magam és úgy érzem hogy nem akarok menni a veszekedések miatt. Majd jobb lesz
2020. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4. éve vagyunk együtt, hangos szóváltás, kiabálás nem jellemző...nem is emlékszem ilyenre. Néha kicsit durcás valamelyikünk mert pl elrakta a kulcsát vagy a napszemüvegét, ki kell teregetni, vagy mert elfogyott a tej a reggeli kávéhoz, de kb csak egy percig...

Vitatkozni pl a Star Trek lore részleteiről szoktunk, de nem komolyan.

2020. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja vagyunk együtt, karantén óta együtt is lakunk. Szerintem kétszer volt tényleg veszekedés,ami tényleg rólunk szólt, és mindkettőnket megingatott, viszont még aznap este alapos beszélgetéssel lezártuk a dolgot, de mondjuk napok voltak míg nem gondoltam rá többet. Nem-egyetértés viszont kb heti szintű dolog, de ez nem veszekedés, pl. hogy a szelektív kukába beledobja a zsepijét, vagy én nem engedem le a redőnyt, ő viszont korom sötétben szeret aludni. Előbbi súlyosabb, utóbbi semmiség- de mind a kettő szerencsére összességében hosszútávon nem romboló hatású.
2020. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


Ez azon múlik,hogy az illető vagy illetők mennyire egoisták/toleránsak.

Illetve milyen családból jöttek,meg lettek-e nevelve normálisan.


Mondjuk én el nem tudom képzelni,hogy a fent felsorolt dolgok miatt hogy képes valaki veszekedni.

Ezek ilyen tipikus proletár családból jövő dolgok,akik azon vitatkoznak,hogy ki vigye le a szemetet,meg van-e tej,vagy hová tűnt a kulcs.

Akikre ezek jellemző,azoktól jobb menekülni,mert a korral csak rosszabb lesz.

2020. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6 év alatt egyszer sem volt vita.
2020. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!