Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is szexinek találja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szexinek találja a Lannister katonai egyenruhákat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon királyul, férfiasan néznek ki azokban a ruhákban. Tudjátok, vörös, arany, fekete páncélzat, alatta fekete ruha, kezükön fekete bőrkesztyű, lábukan hosszú fekete bőrcsizma. Képzeljétek csak el, borús esős időben felsorakoznak a csata előtt, szívük vadul kalapál, míg fegyverüket kezükben szorongatják, hosszú csizmáik sárosan cuppognak a csatamező nedves talaján. Megindulnak, diadalt aratnak és hősiesen, tesztoszterontól túlfűtott, izzadt testtel vonulnak vissza sátraikba, ahol egyedül csak ők férfiak tanyáznak...

2020. júl. 21. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy erotikus fantáziában biztosan.


Szerintem büdösek lennének, a páncéltól kék meg lila foltosak, a bajtársaik és az ellenségeik vére borítja őket, a mészárlástól pedig sokkban vannak.


Ez a "hősies vonulás" inkább egy toborzó propagandaszövegének illik be és nem hiszem, hogy a katonák harc utáni lelkiállapotát tükrözi.


Nekem is tetszenek az ilyen jelmezek, de a valóságban semmi izgató nem lenne benne.

2020. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

"ahol egyedül csak ők férfiak tanyáznak"


Gondolom, a táborkísérőkre nem nagyon figyeltél, amikor nézted a sorozatot, vagy olvastad a sztorit. Ez a szép megfogalmazása azoknak a kurváknak, akik mennek mindenhova a csapat után, és szórakoztatják a katonákat, amikor azok éppen nem harcolnak vagy masíroznak, hanem a felvert táborokban várakoznak. Márpedig az idő nagy részét a várakozás teszi ki, gondolj csak egy hónapokig, vagy akár évekig tartó várorostromra. Táborkísérőből pedig rengeteg van mindig.


De hogy megfoghatóbb legyen a dolog: Shae is egy ilyen táborkísérőből küzdötte fel magát main characterré.

2020. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutattak azok a dolgok, amiket az imént írtatok, de tényleg csak fantáziálgattam. Próbáltam elvonatkoztatni egy heroikus, homoerotikus irányba.
2020. júl. 21. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt a legszexibbek 😋😋😋

2020. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oh, igen, szuper szexi pasik.😍
2020. júl. 21. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem vagxok valami nagy trónok harca fan. Még egy részt sem láttam belőle, nem jön, hogy elkezdjem. És engem nem igazán izgat ez az öltözet, hamár katonai ruha, akkor inkább terepmintás
2020. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

A sorozatot nem is érdemes nagyon, a könyveket igen.


Fanartokon nekem Loras és Garlan páncéljai is bejönnek, Renly Baratheon zöld, szarvasagancsos páncélja szintén nagyon király.

2020. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Hat lehet szexi... de egyreszt mire leveszem az osszes ruhat a a pasirol addigra mar elmegy a kedvem a hancurtol... szoval inkabb legyen pucer mint ilyen szar ruhakba egy pasi
2020. aug. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is szexik azok a ruhák.

#4 Csak kár, hogy ott meghaltak a "legszexibbek".🙁

2020. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírásodból kihagytad a vörös köpenyt. Egyébként igen, szexik az egyenruhák. Főleg a csizmáik, mert bejönnek a bőr cuccok.
2020. aug. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!