Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ciki, ha 29 évesen melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 29 évesen melegként még nem volt anális szexuális élményem?

Figyelt kérdés

Sokáig vidéken éltem és ott nem akartam ismerkedni, most ugyan Budapesten, de amint ismerkedésnél felvetődik a kérdés, nem tudok válaszolni, hogy pontosan mi is tetszik, mert egyszerűen nem volt még tapasztalatom benne, de azt hiszem a passzív szerep vonzz.


Azonban ha az igazat mondom és elárulom, hogy tulajdonképpen szűz vagyok, akkor általában csökken a partner lelkesedése, mert nagy felelősségnek érzi vagy egyszerűen nem tud hova tenni és jönnek a kérdések, hogy eddig miért nem ismerkedtem meg hogy hogy egyedül vagyok bla bla bla.



2020. júl. 22. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
kit érdekel?
2020. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hacsak te annak nem gondolod.
2020. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt.


32/f

2020. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyik barátom azt mondta hogy szerinte aszex vagyok! 🤣🤷‍♂️ de én ezt nem mondanám, vagy nem tudom, mert alapvetően vágyom rá... csak többször volt már, hogy amikor arra került volna a sor, inkább azt mondtam, hogy engedjük el. Vagy ez már pszichológia?
2020. júl. 22. 19:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet már öreg vagyok, hogy elkezdjem 😂😁
2020. júl. 22. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy öreg és nem ciki. Ha szeretnéd akkor tapasztald meg, vágj bele.
2020. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező az anál. Ha nem akarsz, nem kell.


Ha kérdezik mondd meg, hogy eddig nem érdekelt.

2020. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rögtön anál szexel kell kezdeni. Nálam csak orál kielégítés volt az első élmény. Majd egyszer csak orál közben elkezdte simogatni a fenekem, később már be is dugta az ujját. Jólesett! Ekkor jött az elhatározás. Ujjazásos kényeztetés közben odatartottam rendesen a fenekem. Megtörtént a behatolás, kezdetben fura volt, de sokkal jobb, mint az ujj.
2020. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Az lesz ciki ha szétreped a lukad
2020. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. De valahol kell kezdeni, mert a szex hozzátartozik egy meleg kapcsolathoz is, bár nem feltétlenül a legfontosabb fokmérője annak, de fontos. Az ismerkedésnél ezek közül természetesen felmerülhetnek kérdések, hiszen mindenki próbál az egyéni preferenciáinak megfelelő srácot keresni. Nyilván a szűzesség elvesztése ilyen esetben is egy bizalmi kérdés.
2020. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!