Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a barátotok arra kérne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok arra kérne, hajlandóak lennétek megváltoztatni a hajviseleteteket a kedvéért? pl. ha rövid, megnövesztenétek, ha azt mondaná, h úgy jobban tetszenétek neki (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos kereteken belül miért ne 😊

Sokszor én se tudom eldönteni, hogy milyen legyen, szóval ha van olyan amit ő is szeretne, és nekem is bejön, akkor sima ügy 😊

2020. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ha én is változtatni akarok rajta éppen, és mondjuk ötletem sincs és mond olyat, ami nekem is tetszik akkor simán.
2020. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően is kikérném szerintem a véleményét ilyen és hasonló kérdésekben. Sokszor vagyok bizonytalan abban, hogy mi áll jól, meg amúgyis több szem többet lát, jó lehet egy úgymond kívülálló véleménye is. 😀

Szóval, ha szóba kerülne, hogy szerinte jobban állna a hosszú haj vagy növeszthetnék szakállat, hordhatnék mondjuk több zöldet mert az jól áll, akkor elgondolkodnék rajta és valószínűleg, ha többször mondja vagy rajta kívül többen mondják akkor változtatnék is.

Persze vannak keretek, ha azt mondaná, hogy hordjak női ruhákat akkor valószínűleg kiröhögném.

23/f

2020. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!