Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek egyáltalán homoszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán homoszexuálisok? Vagy csak a TV-ben létezik illúzió? Vagy nagyon nagyon ritka és nagyon kevés van belőlük?

Figyelt kérdés

A múltkor voltunk kirándulni Egerben és a sétáló utcákban a várban is mindenhol csak mit látott az ember?

Azt hogy a hetero párok kézen fogva sétálnak mindenhol minden utca saroknál kb ha 80 hetero párt kézen fogva sétálni nem láttam akkor egyet sem.

De meleg párt vagy leszbikus párt tényleg nem láttam egyet sem sőt Budapesten Szolnokon Nyíregyházán sehol soha semmilyen körülmények között nem láttam még meleg párt vagy leszbikus párt sétálni kézen fogva.


De miért?

Nem léteznek homoszexuálisok vagy nagyon kevesen vannak?


Ha pedig vannak az utcán meleg párok és nem fogják meg a kezüket az nem is szabad párkapcsolat , így soha nem fognak szabadon élni a melegek ha állandóan bújkálniuk kell és nem élhetnek úgy mint a heterok hogy az utcán kézen fogva sétáljanak.


Vagy pedig egyszerűen csak azért nem láttam meleg párt még Magyarországon mert a melegek csak külföldön vannak?

Magyarországon nagyon kevés van belőlük max 10 ezer?



2020. júl. 23. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Attól még, hogy az amerikai filmekben és sorozatokban úgy mutatják be, hogy kb fele-fele arányban vannak, nagyon kevés meleg van.
2020. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Léteznek,képzeld.Csak nyitott szemmel kell járni.

Mi mindenütt kézenfogva sétálunk.

2020. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Talán mert nem merik megfogni egymás kezét a nyílt utcán?
2020. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen, léteznek, a lakosság kb. 5-6% meleg/biszex/leszbikus. Viszont ahogy az #5-ös is írja, vagy elnyomják magukban a vágyaikat, vagy aki nem nyomja el az nem akarja hogy inzultusok érjék az utcán ezért nem sétálnak kézenfogva. Kisebb településeken, vidéki városokban pláne. Bp-n látni néha-néha kézenfogva sétáló leszbikusokat, melegeket.
2020. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

40éves vagyok párom 33

Lehet a korunk miatt, de egyáltalán nem szoktunk kézenfogva sétálni.

Meg tartjuk othonra a romantikát.

2020. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Én sokat látok, és nem, nem csak a kézfogásból derül ki.

Szerintem benézted őket barátoknak, barátnőknek mert nem tudod mit nézz.

2020. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
2-es vagyok. Nem értem mi bajotok van. Igenis sokkal kevesebb meleg van, mint hetero. De egy szóval nem mondtam, hogy bármi bajom van a melegekkel. Csak annyit, hogy mostanában úgy mutatják be, mintha minden második férfi az lenne és így persze, hogy csalódik egy férfi, mint a kérdező, ha mégsem lát olyan sokat, mint ahogy reklámozzák.
2020. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem is sejtenéd az utcán mennyi meleg/bi fiú jön veled szembe...
2020. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Béla211 ***** válasza:
98%

Több ok van ami miatt nem látsz olyan sűrűn meleg párokat kézen fogva sétálgatni.

1: ha lehet hinni a kutatásoknak a népesség 5-10% ka homoszexuális. 80 párt láttál abból max 5 pár lehetett volna meleg pár

2: de ebből a 5-10% meleg ember közül nagyon sokan nincsenek párkapcsolatban.

3: sokan ki költöztek külföldre.

4: kisebb településekről sőt megye központokból is inkább Budapestre költöznek.

5: és vannak akik párkapcsolatban élnek sőt együtt is élnek de nem sétálnak az utcán kézen fogva a beszolások miatt. Vagy csak amiatt mert úgy nem kényelmes nekik. Pl én a párommal nem sétálgatunk kézenfogva a falunkban vagy más városban. De nem azért mert félünk hanem azért mert nekünk úgy nem kényelmes. Mikor túrázunk és senki nincsen az erdőben akkor is csak nagyon néha fogjuk meg egymás kezét kB 5-10 percre a 8 órás túra alatt 😊

2020. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen megfognánk egymással a párom kezét csak nem kockáztatunk inkább nehogy valami homofób belénk kössön. Jobb ha utcán csak haverokként látszodunk, de van néha hogy ő megsimogatja a fejemet egy kicsit mikor nincsenek annyira és kettesben vagyunk a környéken.
2020. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!